Maaş Promosyonunda 5 Bin 135 Lira İle Türkiye Rekoru Kırıldı

11 bin 740 sağlık çalışanı için yapılan banka maaş promosyonu ihalesi Türkiye rekoru ile tamamlandı. Gaziantep Sağlık Müdürü Serdar Sarifaki'nin başkanlığında yapılan ihaleye 6 banka katılırken, ihaleyi 5.135 lira teklifle Ziraat Bankasi kazandi.

Ekonomi 17.09.2019, 17:06 22.09.2019, 09:56 Güler Sağlam
Maaş Promosyonunda 5 Bin 135 Lira İle Türkiye Rekoru Kırıldı

Sağlık çalışanlarını temsilen Saglik-sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayici’nin katıldığı maaş promosyonu ihalesi rekor fiyatla sonuçlanırken, 6 Bankanin katildigi ihaleyi 5.135 lira teklifle Ziraat Bankasi kazandi. 

5 BİN 135 LİRA PROMOSYON DAĞITIMI YAPILACAK

TIKLAYIN

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı. Gaziantep Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesislerinde çalışanları kapsayan banka promosyon ihalesi 6 bankanın katılımı ile gerçekleştirilirken, Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırma usulü yoğun bir teklif pazarlığının ardından 5 bin 135 lira üzerinden tek seferde ödenmesi şartıyla Ziraat. Bankası ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

11 BİN 740 SAĞLIK ÇALIŞANINI KAPSIYOR

Sözleşmenin önümüzdeki günlerde atılacak resmi imzalarla resmileşmesi beklenirken, sözleşme detaylarına dair henüz bir açıklamada bulunulmadı. 
Gaziantep Sağlık-Sen Başkanlığından yapılan açıklamada, "11 bin 740 saglik calisanini kapsayan promosyon ihalesi Sağlık Müdürümüz Serdar Sarifaki'nin baskanliginda gerceklesti. İhaleye yetkili sendika temsilcisi olarak Saglik-sen Sube Baskani Mehmet Ali Arayici katildi. 6 Bankanin katildigi ihaleyi 5.135 lira teklifle Ziraat Bankasi kazandi. Tum saglik calisanlarimiza hayirli olsun." denildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Ebe 1 yıl önce
Şimdi maaşlar net olarak 5.130 mu oldu ?
Güler Sağlam 1 yıl önce
Maşlar değil, banka promosyon anlaşması Gaziantepte görevli sağlık çalışanları için kişi başı 5 bin 135 TL oldu
firdevs dişkaya 1 yıl önce
Darısı adıyaman ilinde çalışan sağlıkçı,emekçi arkadaşlara diyelim.bu konuda fazla ümidim yok, çünkü adıyaman eğitim araştırmaya bağlı çalışan sağlıkçılara maaş promosyon olarak en fazla 1000 tl veriyorlar.üstelik 2-3 defada ödeniyor dalga geçer gibi.
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?