PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hangi Kurum Kaç Liraya Promosyon Anlaşması İmzaladı! En Yüksek ve En Düşük Promosyon Alan İller!

40 Bin TL’yi bulan promosyon anlaşmalarının ardından 2022 yılı içerisinde promosyon anlaşması yapan kurumlar ve ücretler şu şekilde oldu.

Ekonomi 29.09.2022, 12:58 29.09.2022, 12:59 Cansu Polat
Hangi Kurum Kaç Liraya Promosyon Anlaşması İmzaladı! En Yüksek ve En Düşük Promosyon Alan İller!

Memur ve emeklilerin banka maaş promosyonlarıyla ilgili tutarlar gündemden düşmüyor. En yüksek emekli promosyonu şu an 8250 TL’ye kadar yükselmiş durumda. Bazı bankalar emekli yakınını getirenlere 10.000 TL promosyon ödeme imkânı da sunuyor.

Kamu personeli ise en yüksek maaş promosyonu anlaşması yapan kurumları araştırmaya devam ediyor. Bu anlaşmaların başında Anadolu Üniversitesi’nin 5500 personeli için 3 yıllık yaptığı 41.500 TL’lik promosyon anlaşması yer alıyor.

Promosyon Anlaşması Yapan Güncel Kurum Listesi Şu Şekilde:

 • 1100 Liralık Banka Promosyon Güncellemesi Yapıldı

31 Aralık 2022 tarihinde bitecek olan banka maaş promosyon anlaşmasında güncelleme yapılarak 1100 TL ek promosyon alındı.Detaylar için tıklayınız.

 • Promosyon Anlaşması Güncellendi! Personele EK 14 BİN 500 TL Promosyon Verilecek

500 Memur ve 80 Sürekli İşçiyi ilgilendiren promosyon anlaşmasıyla ilgili Bankayla mutabakata varılarak kişi başı EK 14.500 TL promosyon dağıtılması kararlaştırıldı. Detaylar için tıklayınız.

 • Belediye 28 Bin 100 Liralık Promosyon Anlaşması Yaptı

Adana Seyhan Belediyesi çalışanlarının maaş ödemelerine karşılık yapılan promosyon anlaşmasını güncelleterek 28.100 TL’ye çıkardı. Detaylar için tıklayınız.

 • İl Müdürü Promosyon Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti!

Mevcut promosyon sözleşmesinin güncellenmesi için Halk Bankası ile yürütülen görüşmelerden sonuç alamayan İl Müdürü promosyon sözleşmesini iptal etti. Detaylar için tıklayınız.

 • Bakan, Promosyon Sözleşmelerinin Güncellenmesi İçin Talimat Verdi

Başta sendikalar olmak üzere STK’lar tarafından kendisine promosyon anlaşmalarının güncellenmesiyle ilgili gelen taleplere kayıtsız kalmayan Bakan Bey’in Genel Müdüre bu konuda talimat verdiği iddia edildi. Detaylar için tıklayınız.

 • Sağlık Müdürlüğü Ziraat Bankasıyla Yapılan Promosyon Anlaşmasını Feshetti!

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü, Ziraat Bankası ile yapılan banka maaş promosyon anlaşmasını tek taraflı feshetti. Detaylar için tıklayınız.

 • Promosyon Personele 22 Bin TL Yatacak Ama Basına 43 Bin Olarak Duyuruldu! Böyle Hesap mı Olur?

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 2019 yılında Yapı Kredi Bankası ile yaptığı promosyon anlaşmasını güncelleyerek 22.300 TL’ye imza attı. Ancak Rektör 2019 yılında alınan 7700 TL’yi 20.600 olarak kabul ederek 42.900 TL'ye anlaştık paylaşımları yapıyor. Detaylar için tıklayınız.

 • 3 Ay Önce 14 BİN TL’ye İmzalanan Promosyon Anlaşması 21 BİN TL’ye Güncellendi

27 Mayıs 2022 tarihinde 14.000 TL olarak anlaşılan promosyon sözleşmesi banka ile yapılan görüşme sonucunda 21.000 TL olarak güncellendi. Detaylar için tıklayınız.

 • Giresun’un Ardından Samsun Sağlık Müdürlüğü’de Promosyon Anlaşması Tek Taraflı Feshetti!

2 gün önce Giresun İl Sağlık Müdürlüğü’nün Ziraat Bankası ile yapmış olduğu promosyon anlaşmasını tek taraflı feshetmesinin ardından bir gelişme de Samsun İl Sağlık Müdürlüğünde yaşandı. Detaylar için tıklayınız.

 • Banka Maaş Promosyon Anlaşması Feshedildi! Ödenen Tutar Bankaya İade Edilecek!

6 Ocak 2021 tarihinde TEB Bankası ile imzalanan maaş promosyon sözleşmesi, personele ödenen promosyon tutarının bankaya geri iade edilmesi koşuluyla feshedildiği öğrenildi. Detaylar için tıklayınız.

 • Belediye 3 Yıl İçin 20 BİN TL’lik Promosyon Anlaşması Yaptı!

Kütahya Belediyesi tarafından yapılan banka maaş promosyon ihalesi 20.000 TL’ye sonuçlandı. Detaylar için tıklayınız.

 • Üniversite Hastanesi Çalışanlarına Ek Promosyon Anlaşması! 2 Yıl İçin 25 BİN TL Hesaplara Yattı!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi hastanesi çalışanlara yönelik yapılan promosyon anlaşması güncellenerek ek promosyon anlaşması yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

 • Bankayla Anlaşamayan Sağlık Müdürlüğü Sözleşmeyi İptal Etti!

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü promosyon sözleşmesinin güncellemesi için yaptığı görüşmelerde muhatap bankayla anlaşılamaması üzerine sözleşmeyi iptal etti. Detaylar için tıklayınız.

 • Öğretmenlere 12 Bin TL Ek Promosyon Ödenecek!

2019 ve 2021 yılları içerisinde imzalanan maaş promosyon anlaşmaların düşük ücretlerde kalması kamu personelinin promosyonların promosyonların güncellenmesi için gösterdikleri mücadele devam ediyor. Detaylar için tıklayınız.

 • Personel Dostu Sağlık Müdürü Promosyon Sözleşmesini Feshetti!

81 İl Sağlık Müdürlüğünde promosyon anlaşmalarının güncellenmesi ile ilgili karınca hızında çalışmalar devam ederken müjdeli haber İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz’dan geldi. Detaylar için tıklayınız.

 • Promosyonda Kalan 20 Ay İçin 12 Bin 500 TL Ek Anlaşma Yapıldı!

2024 Mayıs ayında bitecek olan promosyon sözleşmesi ile ilgili Yapı Kredi Bankası ile yapılan görüşme sonucunda kalan 20 ay için ek 12.500 TL promosyon ödenmesi için mutabakata varıldı. Detaylar için tıklayınız.

 • Sağlık Müdürü Tüm İtirazlara Rağmen Promosyon İhalesini 5 Yıllık Yapıyor!

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü 106 BİN personeli kapsayan maaş promosyon ihalesini tüm itirazlara rağmen 5 yıllık olarak yapacağını açıkladı. Sağlık profesyonelleri ise 5 beş yıllık anlaşmanın ileride büyük hak kayıplarına sebep olacağını belirterek anlaşma süresinin 36 ay olmasını istiyor. Detaylar için tıklayınız.

 • Tüm Polislere 3 Yıl Süre İçin 27 BİN TL Promosyon Ödemesi Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklama ile Türk Polis Teşkilatına 3 yıl süre için ve tek seferde peşin ödenmek üzere 27.000 TL promosyon ödemesi anlaşması yapıldığı öğrenildi. Detaylar için tıklayınız.

 • Milli Eğitim Müdürlüğü 6 Ay Önce Yapılan Promosyon Sözleşmesini İptal Etti

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaklaşık 6 ay önce yapılan banka maaş promosyon anlaşmasını iptal etti. Detaylar için tıklayınız.

 • Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi personeline 31 bin 100 lira,

Türk Ekonomi Bankası ile anlaşma yapıldı. 3 yıl süreli. 3400 personeli kapsıyor. Ocak 2023 ayı maaş ödemesinden sonra defaten ödeme yapılmak üzere. Detaylar için tıklayınız.

 • Eskişehir Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki personele 36 bin lira,

Akbank ile anlaşma yapıldı. 3 yıl süreli. 8530 personeli kapsıyor. Ocak 2023 ayı maaş ödemesinden sonra. Detaylar için tıklayınız.

 • Bingöl Özel İdaresi personeline 23 bin 875 lira,

Detaylar için tıklayınız.

 • Edirne Keşan Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına 25 bin 250 lira,

3 yıl süreli.

 • Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına 21 bin 950,

Yapı Kredi bankası ile anlaşma sağlandı. 3 yıl süreli. 15 Eylül tarihinde ödenecek.

 • Saruhanlı Belediyesi personeline 19 bin 50,

İş Bankası ile anlaşma sağlandı. 87 personeli kapsıyor. 3 yıl süreli yapıldı. 2021 yılında yapılan ihalenin feshedilerek yeni anlaşma yapıldı. 15 Ocak’ta ödenecek maaşlardan sonraki ilk gün promosyon ödemesi yapılacak.

 • Adalet Bakanlığı personeline 3 yıllık taahhüt karşılığında 25 bin lira,

Vakıfbank ile anlaşma sağlandı. 3 yıl süreli bir anlaşma. 25.000 TL, 01.09.2022 - 01.10.2022 arasında tek seferde, peşin ve eşit miktarda ödenecek.

Detaylar için tıklayınız.

 • Gaziantep Üniversitesi çalışanlarına 35 bin,

Halk Bankası ile anlaşma sağlandı. 4 yıl süreli bir anlaşma. 5291personeli kapsıyor. 15 Eylül tarihinde tek seferde ödenecek. Detaylar için tıklayınız.

 • Şanlıurfa Harran Üniversitesi’nde görev yapan personele 37 bin 250,

15 Ekim 2022 ile 14 Ekim 2025 tarihlerini kapsayan 3 yıllık anlaşma. İş Bankası ile anlaşma yapıldı. 3.300 personeli kapsıyor. Detaylar için tıklayınız.

 • Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü personeline 19 bin 205 lira promosyon ödenecek.

Yapı Kredi bankası ile anlaşma yapıldı. Temmuz ayında ödeme yapıldı. 5 yıl süreli yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar (24)
saglık çalışanları 3 ay önce
biz sağlık çalışanları sağlık sene kaldıysak sıçtığımızın resmidir .Anadolu Üniversitesi’nin 5500 personeli için 3 yıllık yaptığı 41.500 TL’lik anlaşma yaptı bizler anlaşma yaparken her 6 ayda ki zam oranlarını, eflasyonu, ek ödemeleri döner sermayeleri vbvb ücretleri dikkate alıp da masaya oturulmalıdır en az 3 yıllığına 50 bin tl den aşağı olmamalıdır bu miktardan aşağı alan kurumlar zan altında kalır kapalı kapılar ardında neler döner bilinmez özellikle sözleşmesi bitecek olan kurumlar en çok personele sahip olan hastaneler pazarlığa 50 bin tl den başlamalıdır
Abbas 2 ay önce
Sağlık sen bence boş bi sendika
KURALCI 3 ay önce
Mevzu para olunca bütün müdür müdür yardımcısı yönetici kim varsa b.k sineği gibi toplanıyor. Gidin biraz iş yapın, öğle vakti de geliyor, kapılarınızı kitleyip cumaya gittim ayağına haftasonu planlarınızı yapın. Yoksa çocuklarınıza haram para yedirme şansınız kalmayacak
saglıkçılar 3 ay önce
Allah a şükür ilimizde ve hastanemizde kurumların çoğunda türk sağlık sen yetkili de içimiz rahat eğer sağlık sen olsaydı yine bitikleri oynardık geçmiş seneler bunun ispatıdır sağlık sen varsa sağlıkçılar biter bu kadar basit türk sağlık sen bu işlerde çok başarılı içimiz rahat ilimizde inşAllah 50 bşn tl den aşağı imzalanmaz diye düşünüyoruz.sağlık sen olsaydı 5 yılı 5 bin tl ye imza atardı geçmiş yıllarda olduğu gibi
daima ileri 3 ay önce
bu kazanımların olduğu yerde tss nin adı bile yok eskişehir de sağlık sen yetkili 50000 i rüyanda bile göstermezler
Burak 3 ay önce
Ya birader tss ile sağlık sen arasında ki tek fark isminin farklı olması.Tss yetkiliyken ne boka yaradığını gördük ki zaten MHP/akp ortakligindan dolayı tss de söz sahibi çıksın düzeltsin birşeyi.Ama onlarda işin kaymagini yeme sevdasında.Tss sağlık senin şubesi gibi çalışıyor senin gibilerde mal mal konuşuyor
saglık çalışanları 3 ay önce
Saruhanlı Belediyesi personeline 19 bin 50,
İş Bankası ile anlaşma sağlandı. 87 personeli kapsıyor. 3 yıl süreli yapıldı. 87 personele 20 bin tl veriliyorsa en düşük il eğitim araştırma hastanesinde en az 2000 kişi var ve maaşları daha fazla buna göre 87 kişi 20 bin tl alıyorsa biz sağlık çalışanları en az 60-70 bin tl den aşağı olmamalıdır aşağı rakama imza atanlar sağlık çalışanlarına ihanet etmiş olurlar.3 yıl içinde alacağımız zamları eflasyonu ek ödemeleri de hesaba katıp masaya oturulmalıdır.
Üzücü 3 ay önce
3n güzel anlaşma Niğde personel promosyonu dan 2 tane araba almışlar 1 tane müdürlüğe bı tane kamu hastaneler transporter personel de 5 yıllığına yıllık 460 TL. İptali için girmişler bankaya şu ana kadar 2000 alan personele toplam kişi başı 36000tl istemiş banka gülermi sın ağlar mısın
Yazıklar Olsun 2 ay önce
Bu ne cüret ya benim hakkımla araba alacaklar o arabada boyunları altlarında kalsın derim bana ne arabalarından sanki bana mı hizmet ediyorlar. Zehir zıkkım olsun rüşvetçilere hakkımız haram olsun. O makamlarından al aşağı olsunlar te zamanda. İki de söverdim ama edebim elvermiyor.
hakikat acıdır... 3 ay önce
SAĞLIK_SEN Sen bir hiçsin kendi içinden dağılacaksın; göreceksiniz zaman çok yakın bu üyelerin aidatlarıyla gününüzü gün edin. Allah büyüktür, Gam yokyur diyorum. Bu sendikadan duran üyeler neden daha duruyor anlamıyorum. hakkınızı koruyamayan sendikadan istifa etmek için daha neler beklliyorsunuz.
saglıkçılar 3 ay önce
Saruhanlı Belediyesi personeline 19 bin 50 tl
İş Bankası ile anlaşma sağlandı. 87 personeli kapsıyor. 3 yıl süreli yapıldı. 87 personele 20 bin tl veriliyorsa en düşük il eğitim araştırma hastanesinde en az 2000 kişi var ve maaşları daha fazla buna göre 87 kişi 20 bin tl alıyorsa biz sağlık çalışanları en az 60-70 bin tl den aşağı olmamalıdır aşağı rakama imza atanlar sağlık çalışanlarına ihanet etmiş olurlar.3 yıl içinde alacağımız zamları eflasyonu ek ödemeleri de hesaba katıp masaya oturulmalıdır.
adana 3 ay önce
Adana ilsağlık ne oldu 15 bin personel sayısıyla 60 bin alırmı diyorlardı hani SES yok
GİH 3 ay önce
yarın Hürriyet sene geçiyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın