Halk Sağlığı Biriminde Çalışanlara Korona İkramiyesi!

Pandemiyle mücadelede büyük başarı sağladıklarını söyleyen Aydın'da Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, çalışanlarına teşekkür ederek pandemi sürecinde belediyenin halk sağlığı birimlerinde, dezenfekte ve hijyen çalışmalarında görev alan personelini ikramiye ile ödüllendirdi.

Ekonomi 14.09.2020, 10:42 15.09.2020, 19:25
Halk Sağlığı Biriminde Çalışanlara Korona İkramiyesi!

Belediyenin asli görevlerinin yanında, pandemiyle mücadelede büyük başarı sağladıklarını söyleyen başkan Atay, çalışanlara teşekkür etti.

GELİRLER AZALDI

TIKLAYIN

Pandemi sürecinin tüm kurumları etkilediği gibi Efeler Belediyesi'ni de olumsuz yönde etkilediğini söyleyen Atay, sözlerini şöyle sürdürdü;

*Efeler Belediyesi olarak bu süreçte esnaflarımıza destek olmak için iş yerleri kapanan esnaflarımızdan işgaliye bedeli ve eğlence vergisi almadık.

*Gelirlerimiz düştü. Buna rağmen çalışma arkadaşlarım yoğun mesai harcadı. Tüm birimlerimiz sosyal mesafe kurullarına uyarak ilçemizde salgın hastalığın yayılmaması için canla başla çalıştı.

*Bizler de bu sıkıntılı sürece rağmen, pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan çalışma arkadaşlarımıza ikramiye vermeyi uygun gördük.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?