PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hacettepe Üniversitesi Promosyonu Yalan Çıktı

Hacettepe Üniversitesi ile Halk Bankası arasında iddialara göre 48460 TL’ye yapıldığı ileri sürülen anlaşma haberlerin asılsız olduğu öğrenildi.

Ekonomi 21.11.2022, 15:44 21.11.2022, 16:11 Cansu Polat
Hacettepe Üniversitesi Promosyonu Yalan Çıktı

Hacettepe Üniversitesi Genel Sekreterliği ile yapılan görüşmede sosyal medyada yayılan promosyon anlaşmasına ait belgenin sahte olduğu öğrenildi.

Sosyal medyada dolaşıma sokulan sahte belgede, Hacettepe Üniversitesi Rektörü imzalı dökümanın sahte olduğu ve dolayısıyla Halk Bankası ile 48.460 TL tutarında bir anlaşmanın yapılmadığı kaydedildi.

ANLAŞMA YAPILDIĞINA DAİR BELGE SAHTE ÇIKTI

Kapalı zarf açık arttırma usulü yapıldığı ileri sürülen ihalenin açık artırmada en yüksek teklifi sunan Türkiye Halk Bankası A.Ş., 48460 TL karşılığında 4 + 1 yıllık dönem için yapıldığına dair sahte belge düzenlendiği öğrenildi.

BU HABERLER YALAN ÇIKTI

Harran Üniversitesi Promosyon Anlaşması Ağustos Yapılmıştı!

Harran Üniversitesi promosyon ihalesini 16 Ağustos 2022 tatihinde, 37.250 TL gibi rekor bir promosyon ücretiyle sonuçlandırmıştı. Sosyal medya’da Harran Üniversitesi promosyon anlaşmasının sanki Kasım ayında yapılmış gibi paylaşımlar yapılsada, Üniversite anlaşmasını Ağustos ayında yapmıştı.

Harran Üniversitesi banka promosyon ihalesi, İş Bankası tarafından 3.300 personele 3 yıllık kişi başı 37.250 TL ödenecek şekilde sonuçlanmıştı.

Yorumlar (7)
ne alaka 1 hafta önce
kendinizi ihbar edip yalan haber deyü haber yapıyorsunuz..kafalar iyi bayaa..
hemşrei 1 hafta önce
ilk bu site yayımladı sonra yalan dediniz
. 1 hafta önce
İşiniz gücünüz yalan haber
Dogrucu 1 hafta önce
Yanlış anlamayınca sizin *** doğru çıktı işiniz gücünüz *** haber ve milleti birbirinize düşürmek kayıtlarınızı galiba sizde
Mücahit Emir Kurşun 7 gün önce
Kıymetli bakanımız Fahrettin KOCA halledecektir müsterih olun ve acele etmeyin arkadaşlarım.
Mustafa taş 7 gün önce
PTT desen hiç ses yok onlarca yüzlerce engelli emekli yetim öksüz dul vatandaşların promosyon haberleri belki basında ödenecek yazarken yetkililer bize daha emir gelmedi lafı ile oyalaniyor bu eziyet niye
Ali utku 5 gün önce
Haberi yayan zaten sizsiniz