PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Erzincan'da Promosyon İçin Ziraat Bankası İle Anlaştı!

Yaklaşık 50 İl Sağlık Müdürlüğünün Ziraat Bankası ile promosyon anlaşması yapması sonrası özel bankalarla anlaşması olan İl Sağlık Müdürlükleri de Kamu Bankaları ile anlaşma yapmaya devam ediyor.

Ekonomi 10.01.2023, 22:49 10.01.2023, 23:28 Cansu Polat
Erzincan'da Promosyon İçin Ziraat Bankası İle Anlaştı!

Özel bankalarla promosyon anlaşması olan Sağlık Müdürlükleri Ziraat BAnkası ile promosyon anlaşması yapmaya devam ediyor.

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü 1. Basamak Sağlık Tesislerinde görev yapan sağlık çalışanları için YApı Kredi ile olan Anlaşmasını fesih ederek 13 bin liralık geri ödeme karşılığı sonrasında kamu bankasına geçiş yapmıştı.

Kırklareli'nin ardından Erzincan İl Sağlık Müdürlüğüde 1. Basamak Sağlık Tesislerinde görevli çalışanları için Ziraat Bankası ile protokol imzaladı.

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada, T.C. Ziraat Bankası ile 1. Basamak sağlık tesisleri için promosyon anlaşması yapıldığı belirtildi. 4 bin TL ceza ödemesinin ardından Ziraat Bankasına geçiş için mutabakat sağlandı.

Erzincan'da promosyon süresinin bitimine 2 yıl süre kalmıştı. Çalışanlara şimdi 3 yıl için NET 21 bin 200 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.