Ek Ödeme Bütün Sağlıkçılara Riskli Birimden Ödenmeli!

Tüm Hastanelerde Koronavirüs Salgını İle Canla Başla Mücadele Eden Tüm Birimlerde Sağlık Çalışanlarına Döner Sermaye Ödemeleri "Riskli Birim Farkı" İle Ödenmelidir.

Ek Ödeme Bütün Sağlıkçılara Riskli Birimden Ödenmeli!

TIKLAYIN

Bu süreçte pandemi hastanelerindeki çalışanlar riskli birim üzerinden ödeme yapılması zaruridir. COVİD'li hastaların başvurularını alan polikliniklerde çalışanlar başta olmak üzere Pandemi Hastanesi ilan edilen sağlık tesislerinde görev yapan tüm personelin istisnasız "riskli birim" farkı ödemeleri yapılmalı, Bakanlığımızın bu konuda acilen bir açıklama yaparak şuan hastanelerde oluşan riskli birim kargaşasına da son vermesi gerekmektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇAĞRIMIZDIR!

Pandemi hastanelerinde çalışan arkadaşlarımız risk altında çalışmaktadır. Pandemi Hastanesi ilan edilen sağlık tesislerinde görev yapan tüm personelin ek ödemeleri "riskli birim farkı" eklenerek ödenmelidir. 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 11:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zırtapoz
Zırtapoz - 3 hafta Önce

Öyle bir haber yapmışsınki Gerçekten riskli birimde çalışan Pandemide çalışan İle esnek mesaide çalışanı bir tutmuşsun adaletinizi

SIRADAKİ HABER