Denizli’de Hastane Kantinleri Para Basacak

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü, Servergazi Devlet Hastanelerinde bulunan kantinleri açık teklif usulü ihaleyle 3 yıllığına kiraya çıkardı. İlk yıl 352 bin liradan ihaleye çıkacak hastane kantinleri için rekabetin yüksek olacağı ve ihale rakamlarının muhammen bedelin kat kat üzerine çıkacağı öngörülüyor.

Denizli’de Hastane Kantinleri Para Basacak

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü, Servergazi Devlet Hastanelerinde bulunan 2 kantini açık teklif usulü ihaleyle kiraya çıkardı. Müdürlük kantinleri 3 yıllığına kiralayacak.

İhale; Servergazi Devlet Hastanesi poliklinik girişinde bulunan 30 metrekaresi kapalı, 35 metrekaresi ise açık kantin alanıyla hastane zemin katta bulunan 65 metrekaresi kapalı, 30 metrekaresi açık toplamda 160 metrekare alanlı iki kantini kapsıyor.

TIKLAYIN

Kantinler için ilk yıl için istenen muhammen bedel ise 352 bin lira olarak duyuruldu. Bu bedel üzerinden talipliler tekliflerini sunacak. Hastane kantini kira ihalesinde ise rekabetin yüksek olacağı öngörülüyor. Bu nedenle kantinlerin muhammen bedelin kat kat üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.

İhale tarihi ise 17 Aralık saat 14.00’da Denizli İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda toplanacak Komisyon huzurunda yapılacak.

Kantin yeri kiralama işi için; ihaleye katılacak gerçek kişilerin Kantin ustalık belgesi veya kantin işletme belgesi sunması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 11:00

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER