Denizli’de Hastane Kantinleri Para Basacak

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü, Servergazi Devlet Hastanelerinde bulunan kantinleri açık teklif usulü ihaleyle 3 yıllığına kiraya çıkardı. İlk yıl 352 bin liradan ihaleye çıkacak hastane kantinleri için rekabetin yüksek olacağı ve ihale rakamlarının muhammen bedelin kat kat üzerine çıkacağı öngörülüyor.

Ekonomi 04.12.2019, 10:59 04.12.2019, 11:00 Güler Sağlam
Denizli’de Hastane Kantinleri Para Basacak

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü, Servergazi Devlet Hastanelerinde bulunan 2 kantini açık teklif usulü ihaleyle kiraya çıkardı. Müdürlük kantinleri 3 yıllığına kiralayacak.

İhale; Servergazi Devlet Hastanesi poliklinik girişinde bulunan 30 metrekaresi kapalı, 35 metrekaresi ise açık kantin alanıyla hastane zemin katta bulunan 65 metrekaresi kapalı, 30 metrekaresi açık toplamda 160 metrekare alanlı iki kantini kapsıyor.

TIKLAYIN

Kantinler için ilk yıl için istenen muhammen bedel ise 352 bin lira olarak duyuruldu. Bu bedel üzerinden talipliler tekliflerini sunacak. Hastane kantini kira ihalesinde ise rekabetin yüksek olacağı öngörülüyor. Bu nedenle kantinlerin muhammen bedelin kat kat üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.

İhale tarihi ise 17 Aralık saat 14.00’da Denizli İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda toplanacak Komisyon huzurunda yapılacak.

Kantin yeri kiralama işi için; ihaleye katılacak gerçek kişilerin Kantin ustalık belgesi veya kantin işletme belgesi sunması gerekiyor.

Yorumlar (0)
-2
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?