PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Cumhuriyet Halk Partisi Düşük Promosyonları Meclise Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından TBMM’ye verilen önergeyle promosyon anlaşmalarında enflasyon farkının dikkate alınması istendi.

Ekonomi 24.11.2022, 00:26 24.11.2022, 00:32 Cansu Polat
Cumhuriyet Halk Partisi Düşük Promosyonları Meclise Taşıdı

CHP Niğde Milletvekili Fethi Gürer tarafından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in yazılı olarak yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.

Gürer önergesinde, mevcut promosyon anlaşmaların çalışanların yararına enflasyon artışının da dikkate alınarak düzenleme yapılması konusunda Bakanlığın bir çalışma yapıp yapmadığını sordu.

Öte yandan Gürer, Bakan Koca'nın yanıtlaması istemiyle "Sağlık yönetimi bölümü mezunlarının istihdamına ilişkin" de yazılı soru onergesi TBMM Başkanlığına sundu.

Banka Bölge Müdürü, Sağlık Müdürlüğüne 20 bin 700 TL Promosyon Teklif Etti içeriğimizden de konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine Tokat ve Afyon Sağlık Müdürlüğü Promosyonları Yarım Kaldı! haberimizden de promosyonla ilgili haber içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
Ado 2 hafta önce
30 bin tl lik saati personeline hadiye eden banka öaaşlarından para kazandığı sağlık personeline komik promosyon teklifleri yapıyor.3 yıllık 45 binden aşağı anlaşma olursa bu işi yargıya taşımalı