PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Cumhurbaşkanı’nın Açıkladığı Zamdan Çalışma Bakanı Bilginin Haberi Yoktu

Memur Sen sözleşmelilere kadro şöleninde %25’lik yılbaşı zammını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı zam oranından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in haberinin olmadığı kulislere düştü.

Ekonomi 04.01.2023, 12:59 Cansu Polat
Cumhurbaşkanı’nın Açıkladığı Zamdan Çalışma Bakanı Bilginin Haberi Yoktu

Ankara’da düzenlenen sözleşmeli personele kadro şölenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan yılbaşında memurlara ve emeklilerine verilecek zammı açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kamu görevlilerine %25 oranında zam verildiğini duyurmuştu.

Açıklanan zam oranından memurlar memnun kalmazken sosyal medya üzerinden tepkiler çığ gibi büyüdü. Kamu çalışanları verilen zammın revize edilmesini talep ediyor.

ÇALIŞMA BAKANI'NIN ZAM AÇIKLAMASINDAN HABERİ YOKTU

Gazetememur.com olarak edindiğimiz kulis bilgisine göre, Sözleşmeliye kadro şöleninde yapılan zam açıklamasından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in önceden bilgisinin olmadığı yönünde.

Vedat Bilgin, zam açıklamasının daha sonra yapılacağını öngörüyordu. Bu yönde kendisine herhangi bir bilgi de verilmemişti.

Yorumlar (11)
enver 1 ay önce
muz cumhuriyetinde normal olaylar
Ultraslan 1 ay önce
TEK ADAM REJİMİ İÇİN NORMAL DEGİLMİ BİR KİŞİNİN BİLMESİ YETERLİ DİGERLERİNE NE GEREK VAR 3 KİŞİNİN BİLDİGİ SIR DEGİLDİR :))
Adsız 1 ay önce
Ee sonuç ne
yalan mı? 1 ay önce
biz bu bakanlara niye maaş veriyoruz boştan yer onların bir hükmü yok herşeyi o biliyor o zaman biz bu bakanlara yardımcılarına gene l müd.daire başkanlarına şube müdürlerine niye maaş veriyoruz uzmanlara adam uzman neyin uzmanısın diyorum cevap yok yuhhh sizeeeee hak yiyen beşerler
ABC 1 ay önce
Olsa ne olacak?? Daha kuvvetli alkışlardı belki
Serap 1 ay önce
Iyi yapmis cumhurbaşkanı.
Karabük 1 ay önce
Yhs kadro bekliyor yüzde yüzde zam yapsanız oy vermem sözünüzü tutmadınız özellikle MHP taşerone sözleşmeliye mubaşirlere var bize neden yok sandıkta bizde gereğini yapacağız
Yhs 1 ay önce
Yhs kadro bekliyor sözleşmeli taşerone kadro verirken görevde yükselme açıyorlar yhs ayar yapıyorlar kesinlikle oy vermem
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.