Covid Ek Ödeme Bordrosu - Detaylı Tablo Anlatımı

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görev yapan sağlık personeline 1 Nisan 2021'den geçerli 4 ay süreyle ödenecek olan covid ek ödemesinin detaylı hazırlanmış bordro örneğini yayınlıyoruz.

Ekonomi 18.05.2021, 08:58 18.05.2021, 09:57 Güler Sağlam
Covid Ek Ödeme Bordrosu - Detaylı Tablo Anlatımı

Bakanlığın dün peş peşe yayınladığı yazılara göre; ek ödeme sadece Covid-19 için tasarlanmış yoğun bakım, poliklinik, servis, PCR testi yapılan laboratuvarlar, acil servislerin Covid19 için ayrılmış alanları, Covid19 için devam eden görüntüleme, sadece Covid19 hastalarına hizmet sunmak üzere evde sağlık hizmetlerinde görevlendirilen tabip ve tabip dışı sağlık personeline ek ödeme yapılacak.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

2. ve 3. Basamak Sağlık Kuruluşlarının covid ek ödeme tutarları ve covid dışı ek ödeme tutarları olmak üzere 2 tabloyu detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


 


*Tabloların tamamını indirmek için tıklayınız. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (23)
ZEYNO20 1 ay önce
bakanlık sonunda nasıl döner ödemem formülünü bulmuş.
sadece bir personel 1 ay önce
Bakanlık farklı şekillerde tavan döner ödemesi yaptıktan sonra ,en sonunda en az şekilde döner ödemenin yolunu keşfetmiş. ama bunu isteyen ve yapan mali işlerci bilki sana da hakkımızı helal etmiyoruz.
Bjk 1 ay önce
ALLAH A HAVALE EDİYORUM HEM YETKISIZ SENDİKAYI HEMDE BUNU BIZLERE REVA GÖRENLERI MILLET YAPMADIĞI EK DERSIN UCRETINI ALIR FAKAT BIZLER GEÇE GUNDUZ ÇALIŞIR HAKKINIZ BU DERLER BAYRAMDA ÇALIŞIRIZ YUZDE 20 ZAMLI ODERLER TAŞARONDAN GEÇENLER YÜZDE 300 ZAMLI ALIR BU KADAR REZIL BIR DURUM OLAMAZ AVUSTURYA BUTUN SAĞLIK CALISANLARINA AYIRIM YAPMADAN 500 EURO IKRAMIYE VERIR BÜTÜN ULKELER ZAM VERIR BIZIMKILERDE VERDIKLERINI GERI ALMA DERDINLER
koca-komik hikayeler 1 ay önce
sağlık çalışanıyız diye aşı yapıyosunuz ama risk yok diye ek döner ödemiyorsunuz. aşıyı niye yaptınız ilk bize yaptınız madem risk yoktu?
Gerçekler 1 ay önce
Çok haklısınız. birde madem filyasyon dışındaki sağlıkçılar risk altında değil ve hizmete katkıları yok neden esnek mesai den faydalanmıyorlar ve küçük çocuğu olan iki sağlıkçıdan birine idari izin vermiyorsunuz değilmi. Hakkımız haram olsun.
Teknik 1 ay önce
Şimdi ben sağlık müdürlüğünde kimyagerim. Beni zorla filyasyon denen ucube şeye görevlendirdiler.Bu tabloya göre teknik hizmetler sınıfı olduğum için herhangi bir ödeme alamıyorum. Bunun adı tavan ek ödemesi mi şimdi????
vhki 1 ay önce
gih kocaman bir sıfırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah belanızı versin
KERİM 1 ay önce
AMİNNNN
Yav he he 1 ay önce
Dün hemşireler, eczacılara diyetisyenlere psikologlara shulara fizyoterapistlere vb lisansiyerleri saldırıp duruyorlardı..öyle aç gozlulerdi ki ben utandım..şimdi payıma düşen 182 TL ek ödemeyi herhangi bir hemşireye bagislayacagim..
Bosver 1 ay önce
Ne saçmalıyorsun bir şey biliyorsan konuş bilmiyorsan susta seni adam zan etsinler hemşireye verecekmiş haddini bil senin ederin 182 lira o kadar
Maviş 1 ay önce
Aile hekimlerine yok mu ?
SAĞLIK 1 ay önce
aile hekimlerinin telefon faturasını bakanlık ödeyecek.
Ylcndl 1 ay önce
Lisansiyer hangisi oluyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?