Büyükşehir'de 4D Sürekli İşçilere Banka Promosyon Ödemesi Ekim'de!

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda çalışan taşeronların banka promosyon ödemelerinin gelecek ay başlayacağı açıklandı. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında yapılan anlaşma neticesinde İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda çalışan sürekli işçilerin maaşlarını artık Ziraat Bankasından alacaklar ve banka taşerondan sürekli işçi kadrosuna geçen işçilere promosyon ödemesi yapacak.

Ekonomi 09.09.2020, 13:57 09.09.2020, 14:00
Büyükşehir'de 4D Sürekli İşçilere Banka Promosyon Ödemesi Ekim'de!

Taşerondan kadroya geçen işçilere promosyon ödemesi yapılacak. 

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 4D SÜREKLİ İŞÇİ BANKA PROMOSYONU

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda çalışan 4D sürekli işçiler için banka promosyon anlaşması geçtiğimiz yıl Ekim ayında, Ziraat Bankası ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü arasında yapılmıştı.

TIKLAYIN

ESKİ İŞÇİLER PROMOSYONU ALDILAR

Yapılan anlaşma neticesinde işçilere toplam 3 bin 816 lira banka promosyon ödemesi kararlaştırıldı. Eski işçiler banka promosyonlarını 2020 Şubat ayına kadar aldılar. Fakat taşerondan kadroya geçen işçiler bir önceki banka ile anlaşmaları 2020 Ekim ayında bittiğinden dolayı banka promosyonunu bu tarihte alacaklar. 

4D SÜREKLİ İŞÇİLER EKSİK PROMOSYON ALACAKLAR

Eski işçilerin banka ile anlaşmaları Ocak ayında başladığı için tam net rakam olan 3 bin 816 lira banka promosyonunu aldılar. Taşerondan 4D sürekli işçi kadrosuna geçen işçiler ise eski bankalarının Ekim ayında sözleşmesinin bitmesinden sonra promosyonlarına kavuşacaklar fakat 10 aylık bir kesinti ile paralarını alabilecekler. 

Yorumlar (2)
haberkusagi 2 ay önce
madem alıyonuz emeğe saygı bir link koyun be o olmadı linksiz gösterin... neyse....
SUAT 2 gün önce
Siz ekim ayında promosyon alınacak diyorsunuz ama hastane muhasebesi kasım ayı ve sonunda diyor siz farklı diyorsunuz hastane muhasebesi farklı bir şey diyor
26
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?