PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Büyükşehir Sağlık’ta Komik Teklifler Sonrası Promosyon Ertelendi!

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen promosyon ihalesinde 9 bin TL gibi komik promosyon tekliflerinin gelmesi üzerine ihale ertelendi.

Ekonomi 12.12.2022, 11:43 13.12.2022, 12:15 Cansu Polat
Büyükşehir Sağlık’ta Komik Teklifler Sonrası Promosyon Ertelendi!

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, İlde görev yapan sağlık çalışanlarının maaş ödemelerinin belirleneceği banka için ihale düzenledi.

Sağlık Müdürlüğü ihalesine İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank ve Türkiye Ekonomi Bankası teklif verdi.

20.500 TL ile açılışı yapılan promosyon ihalesinde, bankalar tekliflerini vererek çekildi.

İş Bankası 15.750 TL teklif verirken, Yapı Kredi 12000 TL, Akbank 11000 TL, Türkiye Ekonomi Bankası ise 9000 TL teklif verdi.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda çalışan 12 bin sağlık çalışanı ile 8 bin sürekli sözleşmeli kamu işçisini ilgilendiren promosyon ihalesi bugün Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Ertuğrul Gazi Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Yaklaşık 20 bin sağlık çalışanını ilgilendiren promosyon ihalesine İş Bankası, TEB, Yapı Kredi ve Akbank bankaları katıldı. İhalede İş Bankası 15 bin 750 TL, Yapı Kredi 12 bin TL, Akbank 11 bin TL, TEB 9 bin TL teklif verdi. İhalenin açık artırma ile devam edecek olması öncesinde söz alan İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Mustafa Tekin yaptığı konuşmada, "Buraya katılan 4 banka var. Biz 11 bankaya teklif götürdük. Diğer bankalar taban fiyat 20 bin 500 TL olduğu için ihaleye katılmadılar. Burada bu tekliflerle ihaleye devam etmek diğer bankalar için haksız rekabet olur. O yüzden ihaleye devam edeceksek taban fiyat olan 20 bin 500 üzerinden devam edelim” teklifini sundu.

Tekin’in bu sözleri üzerine ihaleye katılan Akbank, TEB, Yapı Kredi ve İş Bankası ihaleden çekildi.     

TEKRAR İHALEYE ÇIKACAĞIZ

Bankaların ihaleden çekilmesiyle konuşan İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, "Bu durumda maalesef ihaleye devam ediyoruz. Teklifler şartnamenin altında kaldı. Çalışan arkadaşlarımızın bir beklentisi var, onlara en uygun sözleşme ve promosyon ihalesini yapmak istiyoruz. En kısa sürede herkesi tatmin edecek promosyon olması için tekrar ihaleye çıkacağız” dedi.

Yorumlar (15)
YENİ-SENDİKALI 2 ay önce
Artık dalga geçiyorlar bizimle bunlara hadlerini bildirmek lazım. Verin maaşlarımızı PTT 'ye oradan alalım. Yeter bu kenelerle uğraştığımız.
Danışıklı dövüş 2 ay önce
Dalga bunlar hepten anlaşmış birbiriyle
BANKER BİLO 2 ay önce
ULAN SAĞLIKÇILARA RESMEN EMEKLİ EMMİ MUAMELESİ YAPMIŞLAR
Darıca Farabi emekcisi 2 ay önce
Kocaeli için malum yetkili sendika yöneticileri ,aylar öncesinden 28.800 TL propagandası yapiyorlardi simdi gelinen duruma bakın. nasil gelindi anlamış değilim.bankalarin bukadar rahat laubali davranmalarının bir gerekçesi War hep bir ağızdan hareket ediyorlar sorulması gereken asıl devlet nerede bu durumda.yaziklar olsun
Mücahit küçük 2 ay önce
Ya madem taban fiyatının altında teklif verecekseniz niye ihaleye giriyorsunuz yav-şak bankalar..Orada adam yazmıs 20.500 taban fiyat ona göre ya gir ya girme kahpe.
ömer 2 ay önce
eskiden maaşlar elden mutemetler tarafından verilirdi.ben maaşımı bankadan almak istemiyorum.elden versinler teklif bu
saglık çalışanları 2 ay önce
bankalar bir açıklama yapsın daha 1,2 ay öncesine kadar 27,30,35,40 bin tl veren sizler şimdi ne oldu da 20 bin tl bile vermez oldunuz hele bir açıklayın yahu ne değişti ne oldu türk lirasının değeri mi arttı da bizler bilmiyoruz ,personel sayısı mı az değişen nedir kardeşim dah düşük personel sayısı olan yerler 30 bin tl aldılar nedir derdiniz bankalar bir açıklama yapmıyor sa sendiklaar kurum müdürleri bakanlık bir açıklama yapsın bu ne rezilliktir.eğer ki 27 bin tl den aşağı olursa başta sarı sendikadan ve diğer kurumlarda yetkili sendiklardan istifa etmek farz olmuştur
Personel 2 ay önce
Bize bıraksalar multemetler versin zati 5 günde maaşlar yapılıyor artık paket proğramlar a verileri giriyorsun net sonuç ortada hepsi bu
Memur 2 ay önce
Gercekten tüm kamu çalışanları ptt den maaş almalı emniyet milli eğitim sağlık maliye nüfus askeriye artık geriye kalan ne varsa o zaman aralarında fabrikaları paylaşırlar kamu bunların oyuncağı değil ama nerde hükümütin başında o babayiğit adam... Ancak ecak acak vaadleri veren boş adamlarla dolu hükümetin koltukları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.