Bu İlimizde Sağlık Personeline 14 Mart!ta 4 Bin 260 Lira Para Yatacak!

Sağlık Müdürlüğü ve bağlı birimler ile entegre ilçe hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına tıp bayramında 4.260 tl banka promosyonu yatacağı öğrenildi.

Ekonomi 09.03.2021, 13:58 09.03.2021, 14:26 Güler Sağlam
Bu İlimizde Sağlık Personeline 14 Mart!ta 4 Bin 260 Lira Para Yatacak!

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı birimler ile entegre ilçe hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına 14 Mart 2021 tarihinde 4.260 tl banka maaş promosyonu Akbank hesaplarına yatacak. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (10)
Ahmet 5 ay önce
Haber yapış tarzınızı hiç beğenmiyorum.Banka promosyonunu başka bir şey gibi sunmanız ne kadar etik..siz şimdi bu yorumu da yayımlamazsınız.
dr xxx 5 ay önce
eee nolmuş yani bunun nesi haber değeri taşıyor sanki sağlıkçılara sürekli para dağıtılıyor gibi saçma sapan haber yapmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz
LAB TEK 5 ay önce
YAZIK SİZE SANKİ İL SAĞLIK YADA BAKANLIK YATIRIYOR BU BANKA PROMOSYONU SAĞLIKCIKALRA AYRI BİR PARA YATIYORMUŞ GİBİ HABER YAPMANIZ BUYÜK AYIP YAZIKLAR OLSUN SİZE
Hemsire 5 ay önce
Eeeeee
Sağlık 5 ay önce
Yasasin bankalar bakanliktan daha iyiler yeminle onlar aldığımız maas karşılığında hakkimizi verirken bakanlik emegimizi vermiyor olay budur...il saglik müdürlüklerinin yaptığı en iyi iş o da kendileri de alacak ya ondan...
sağlıkta çalışan GİH'li 5 ay önce
TEBRİKLER VALLA HELAL OLSUN PERSONELİN HAKKINI LÜTUF İKRAMİYE HİBE GİBİ GÖSTERME ÇABANIZ GERÇEKTEN TAKTİRE ŞAYAN
unvan Değ. Sınvı:Kadro sayılarını artırın. 5 ay önce
2019 da yapacağınız sınavı 2020 ye ertelediniz bu yetmezmiş gibi temaslıları sonradan sınav yaparak ilk sınava girenlere sıralama noktasında haksızlık yapmış oldunuz. Bakanlığımıza yakışacak davranış UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINDA kadro sayılarının artırılması olacaktır. Adaletli ve hakkaniyetli davranmazsanız kan kaybı yaşayacaksınızdır. bu da 2023 hayallerimizi suya düşürmenize sebep olcaktır bilginiz olsun.
Hakkı olan 5 ay önce
Hakkı olanı alıyor zaten, bu haber “sağlıkçılara müjde, 15 Martta sabit ek ödemeleri hesaplarında olacak” gibi manasız bir haber.
Hemsire 5 ay önce
Bukadar kaliteli ,gündem olan haberleri bulmak yazmak sizi yoruyordur:)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?