PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Belediye Tüm İşçi Maaşlarına Yüzde 100 Zam Yaptı

Eskişehir Mahmudiye Belediyesi ile işçi sendikası arasında yapılan anlaşma uyarınca imzalanan toplu sözleşme protokolüne göre çalışanların ücret, sosyal hak ve ikramiyelerinde % 100’lük oranda zam yapıldı.

Ekonomi 20.01.2023, 06:42 20.01.2023, 06:54 Cansu Polat
Belediye Tüm İşçi Maaşlarına Yüzde 100 Zam Yaptı

Eskişehir Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Kemal Azak % 100’lük maaş artış zammı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, “Bugün olduğu gibi yarında çalışanların her türlü sosyal ve sendika haklarının kazanılması için, elimizden gelen desteği sonuna kadar vereceğiz. Alın terinin, emeğin ve elleri nasır tutan çalışanlarımızın, emeğinin karşılığı asla para ile ödenmez ve ölçülmez. Her zaman çalışanlarımızın refah içerisinde yaşaması için ve geleceğimizin teminatı olan çalışanlarımızın çocuklarının geleceği ve istikbali için emekçinin hakkını korumaya devam edeceğiz. Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü işçilerimiz ve aileleri için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak, “İşçilerin alacakları ücretlerin sosyal haklarının iyileştirildiğine dikkati çekerek, Tüm Belediye Personel Limited Şirketi personeli olan arkadaşlarımızın aldıkları ücretlerin üstüne % 100 oranında bir iyileştirme yapılarak hayata geçirmiş bulunuyoruz. Belediye Başkanımıza ve Başkan Yardımcımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (9)
hemşire 1 hafta önce
adamlar evlerinin dibinde iş bulmuş zahmetsizce
memur gibi orada burada ev aç kirada kal derdi olmamış
% 100 zam alıyor devletin bize layıkına bak
dinden imandan geçtim Allah bilir ama
hak ve adalete bakınız
Serhat 1 hafta önce
Sıcakca yattığı yerden ek zam alıp duruyon hemsire yılda 2 zam alıyon işç bi sefer hemşire
İşçi 1 hafta önce
Kendi alanınızla ilgili yorum yapmanızı tavsiye ederim. Ki ilgili belediyeye yapılan zam sağlık sektörünü neden ilgilendirmektedir. Memnun olmayan gelip kazma kürek alıp bizimle çalışabilir.
Adam 1 hafta önce
Hemşire sende git cöp topla yagmur da camurda ama nerde sende sıcak yerde yagmur yok yat gitsin
Aslan 1 hafta önce
Zam konusu olunca herkese yüzdelik zam. İş saglık personeline gelince taban ödeme,teşvik ödeme, 0,32 katsayı, ek ödeme derken ortada gene birsey yok. Birisi bunu anlatabilir mi
Neyse 1 hafta önce
Hakkinizi aramaniz ne hoş ama size 0.32 bile fazla bu doner sermaye doktorlar için cikmis bir sistemdir,biz doktorlar yspler gibi hekim maketi vs yakmayiz ama yaptiginiz hosbirsey degil.Eger o kadar zam istiyorsaniz gidin bir sizin gibi 4 yillik muhendislere,mimarlara,ogretmenlere ve polislere bakin.Gerci lise mezunu bile hemsire olabiliyor ama neyse.
Sağlıkçı işçi 1 hafta önce
Tüm en küçük ilçe belediyelerinde bugün işe girse dahi 10500tl maaşla işe başlarken sağlık ta 19 yıllık işçi 9000tl alıyor ve aynı kurumda çalışma yılı aynı görevi ayni birinin maaşı 9000tl diğeri 19 bin TL ikramiye si birininki 3000tl oldu diğerini 7 bin emekli olurken birinin toplu ikramiye si 200bin diğeri 600bin birin emekli maaşı 6000bin diğerini 11 bin bumu adalet bumu hakkaniyet bu toplu iş sözleşmesinde bunu düzelmeyenlere hakkımız haramdır EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET İSTIYORUZZZZZ
Ahmet tuna 1 hafta önce
Memura ocakta yuzde 30 temmuzda da yuzde 6 , kumulatif % 36,8 zam olcak 2023 icin toplamda
cengiz han 1 hafta önce
Belediye guzel bir is yapmis.personelini dusunuyor.Saglik bakanligi personelini ezmekten baska ne is yapiyor acaba.zam yapildi diyorlar .katsayi carpanlar vergi uygulamasıyla verilen zam zaten eridi .elde var -1
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.