PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Batman’dan Sonra Bir Sağlık Müdürlüğü Daha Promosyon İçin Toplantı Yaptı!

Sağlık çalışanlarının mağdur edildiği promosyon anlaşmaları ile ilgili Karaman ve Batman il Sağlık Müdürlüklerinin toplantılarının ardından Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü’de harekete geçti.

Ekonomi 10.08.2022, 10:21 Cansu Polat
Batman’dan Sonra Bir Sağlık Müdürlüğü Daha Promosyon İçin Toplantı Yaptı!

Promosyon sözleşmesi imzalanmasının ardından değişen ekonomik şartlar nedeniyle ihalelerde mevzuat çerçevesinde fiyat farkının ödenerek sözleşmelerin revize edilmesi bekleniyor.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2021 yılında yapılan maaş promosyon anlaşması Komisyonu üyeleri tarafından yapılan toplantı ile değerlendirildi.


*Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm Hizmet Başkanlarını Topladı

Sağlık müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; değişen ekonomik şartlar gerekçe gösterilerek Promosyon İhale Komisyonu üyelerinin toplantı yaptığı ifade edildi.

Sağlık Müdürleri 3 Maymunu Oynuyor!

Diğer taraftan 81 İl’den sadece 3 İl Sağlık Müdürlüğü’nün maaş promosyon anlaşmaları ile ilgili harekete geçmesi diğerlerinin ise üç maymunu oynaması tepki ile karşılanıyor.

Engin Bilgileri Olduğu İçin Sözleşme İmzalayanlar Ne Öneriyor?

Engin bilgileri nedeniyle sözleşmeli yönetici atamaları kapsamında uzman olarak sözleşme imzalayan ya da idari ve mali hizmetler müdürü, müdür yardımcısı, destek hizmetleri başkanı veya başkan yardımcısı olarak görevlendirilen önemli ve üstün kişilerin maaş promosyon sözleşmeleri ile ilgili ne öneride bulundukları merak ediliyor.

Yorumlar (4)
seyirci misiniz 2 ay önce
hakkımızı almak göreviniz davranın
oturan adamlar 2 ay önce
belediye iptal edip yeni anlaşma imzalamış bile. bunlar daha oturum yapıyor
sağlık müdürleri 2 ay önce
sağlık müdürleri her ay maaşlarını promosyon miktarından fazla fazla aldığı için umurlarında bile değil. lanet olsun sağlık çalışanını fakirliğe mahkum edenlere
abdullah 2 ay önce
son paragrafa cevap bekliyoruz "çok sayınlar(!)"
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?