Banka Promosyonunda Şanlıurfa Aylık 115 liralık Antlaşma İle Türkiye Rekoru Kırdı!

Şanlıurfa’da Diş Hastanesi ile Kamu Hastanelerininönümüzdeki 3 yıl için maaşlarını alacakları bankayı belirlemek için yapılan ihalede, Akbank 3 yıl için Şanlıurfa’da görevli sağlık çalışanlarına 4 Bin 150 lira banka promosyonu vererek ihaleyi kazandı.

Ekonomi 18.12.2019, 14:41 19.12.2019, 02:09 Güler Sağlam
Banka Promosyonunda Şanlıurfa Aylık 115 liralık Antlaşma İle Türkiye Rekoru Kırdı!

Şanlıurfa Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda banka temsilcileri ve Sağlık Müdürlüğü yetkilileriyle yetkili sendika Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdulkadir Yabir’in katılımıyla yapılan ihalede, aylık 115,28 lira, 3 yıllık toplamda ise 4 Bin 150 lira peşin ödeme teklifini veren Akbank yetkilileri ile anlaşma sağlandı. 

Şanlıurfa Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdulkadir Yabir anlaşmayla ilgili saglikpersoneliHABER.NET sitemize yaptığı açıklamada;

Şanlıurfa Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdulkadir YABİR, rekor banka promosyonu ihalesinde yoğun çabalarımız karışılığında 36 aylık kişi başına 4150 Akbank ile anlaşılmıştır.

Emeği geçen İl Sağlık Müdürlüğümüze, ihale komsiyonumuza, sürecin başından itibaren büyük gayret gösteren servet Kayhan kardeşime tüm sağlık çalışanları adına teşekkür ediyorum dedi.

Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise;

"İl Sağlık Müdürlüğümüzce yapılan Kamu hastanelerimizde çalışan 9265 sağlık çalışanını ilgilendiren 3 yıllık promosyon ihalesinde, kişi başı 4150 TL ile sonuçlanmıştır. Hayırlı olsun" denildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?