Banka Promosyonu Kırşehir’de 6 bin 900 lira Oldu!

Kırşehir Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan sağlık personeli banka promosyon ihalesi rekor ücretle 6 bin 900 lira ile anlaşma sağlandı.

Banka Promosyonu Kırşehir’de 6 bin 900 lira Oldu!

5 yıllık yapılan anlaşmalar içerisinde Türkiye genelinde rekor kırılarak, tek seferde 5 yıllığına 6.900 lira sağlık çalışanlarına ödeme yapılacak.

Sağlıkçılar Erciyes Üniversitesinde 6 Bin 700 Lira Promosyon Alacak! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Yapılan açıklamada;

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı kurumlarda çalışan 2688 personeli ilgilendiren promosyon ihalesinde, kişi başı 6900 TL'de anlaşma sağlandı. 

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü'nde yapılan ihaleye İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali Bulut, Destek Hizmetleri Başkanımız Yunus Dağ, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yrd. Nevzat Kurt, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, banka temsilcileri ve ilgili birim personeli katıldı. Yapılan promosyon ihalesi kişi başı tek seferde ödenecek 6900 TL ile 5 yıllığına Ziraat Bankası ile anlaşma sağlandı. Tüm çalışanlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. İhaleye katılan banka müdür ve bölge müdürlerimize teşekkür ederiz.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 17:18

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER