Banka Promosyonu Kastamonu’da 6 Bin 675 Lira Oldu!

Bugün yapılan ihale ile Kastamonu’da görevli sağlık çalışanları 5 yıllık için 6 bin 675 lira banka promosyon ücreti alacak.

Banka Promosyonu Kastamonu’da 6 Bin 675 Lira Oldu!

Yetkili sendika Sağlık-Sen tarafından yapılan açıklamada;

TIKLAYIN

“Kıymetli üyelerimiz Sağlık-Sen Başkanı Yönetim Kurulumuz, Memur-Sen imzası ile hayata geçen Banka promasyonunun yaptığımız sendikacılık kazanımının bu gün ülke genelinde tüm memurlar için ciddi bir gelire dönüşmesini mutlulukla izliyor bunun onurunu yaşıyoruz. Bizlere bu hizmetleri yapma imkanını sağlayan sendikamızın kurucularından yönetim ve temsiliyetini yapan tüm kardeşlerimden Rabbim razı olsun. Bizlere emanete hakkıyla hizmet edenlerden eylesin.

Nacizane bizde bu gün kamu hastaneleri promosyon ihalemizi yaptık tek seferde 5 yıl kişi başı 6675 TL Ziraat Bankası kazandı. İhaleyi yapan il Sağlık Müdürüne, İdari Başkanımıza Komisyon Üyelerine tüm katılım sağlayan banka: Müdürlerine, Yardımcılarına teşekkür eder hayırlı olsun dileklerimi sunar Çalışmalarınızda başarılar dilerim.” denildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 19:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER