PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Banka Maaş Promosyon Anlaşması Feshedildi! Ödenen Tutar Bankaya İade Edilecek!

6 Ocak 2021 tarihinde TEB Bankası ile imzalanan maaş promosyon sözleşmesi, personele ödenen promosyon tutarının bankaya geri iade edilmesi koşuluyla feshedildiği öğrenildi.

Ekonomi 25.09.2022, 08:29 26.09.2022, 09:13 Cansu Polat
Banka Maaş Promosyon Anlaşması Feshedildi! Ödenen Tutar Bankaya İade Edilecek!

Promosyon sözleşmesinin feshedilmesiyle ilgili TEB Bankası ile İnönü Üniversite yönetiminin yaptığı görüşmede, sözleşmenin 21.09.2022 tarihinde feshedildiği belirtildi. 14 Kasım 2022 tarihi itibari ile sözleşmenin kalan süresine tekabül eden promosyon tutarının TEB Bankasına iade edilmesi şartıyla fesih anlaşmasının yapıldığı açıklandı.

Diğer taraftan TEB Bankasına promosyon tutarının iade edileceği tarihi olan 14 Kasım 2022 tarihine kadar personele yönelik bankacılık hizmetlerinin devam edeceği belirtildi.

İnönü Üniversitesi’nin yeni yapacağı maaş promosyon sözleşme ihalesi için 26 Eylül 2022 tarihinde ihaleye çıkılacağı öğrenildi.

İnönü Üniversitesi tarafından maaş promosyon ödemeleri hakkında yapılan duyuru şu şekilde:

Üniversitemizin saygıdeğer mensupları,

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çarşı Şubesi ile Kurumumuz arasında yapılan 06.01.2021 tarihli maaş ve promosyon ödemesi sözleşmesi uyarınca anılan banka tarafından personelimize ödenen promosyon tutarının, ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmelerden dolayı yetersiz kalması nedeniyle personelimizin mağdur edilmemesi ve güncel promosyon tutarından yararlandırılabilmesi için, mevcut promosyon ve maaş ödemesi sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesi konusunda bankayla yapılan görüşmeler neticesinde; anılan bankayla yapılmış olan 06.01.2021 tarihli maaş ve promosyon sözleşmesi 21.09.2022 tarihinde 14.11.2022 tarihi itibari ile sözleşmenin kalan süresine tekabül eden promosyon tutarının bankaya iade edilmesi şartıyla karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çarşı Şubesi, personelimize 14.11.2022 tarihine kadar bankacılık hizmetlerini vermeye devam edecek ve 36 aylık süreyi kapsayan yeni promosyon ve maaş sözleşmesi için 26.09.2022 tarihinde saat 10.00’da ihaleye çıkılacak olup, Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çarşı Şubesi yönetici ve diğer personeline sözleşmenin uygulandığı dönemdeki özverili çalışmalarından ve sözleşmenin feshedilmesi sürecinde göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı ve yine bu süreçte katkıları nedeniyle Üniversitemizin ilgili personeline teşekkür eder, bu sürecin tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını dilerim.

Prof. Dr. Ahmet Kızılay
Rektör

Yorumlar (7)
Mustafa 3 ay önce
Helal Malatya il sağlık müdürümüzden de aynısını yapacağından eminiz
Mecnûn 3 ay önce
Ocak sonrası yapılmalı bu işler gene onlar kazançlı çıkacak...
Malatya 2 ay önce
3 yıla 24 bin anlaşılmış.Beceriksiz yönetim
Halo dayı 3 ay önce
İzmir hadi artık uyan Ali Koç paraları futbolculara harcıyor promosyon farkını versin yapı kredi
ADANA 2 ay önce
UYU ADANA UYUUUUUUU...............................
Vatandaş 2 ay önce
Kayseri il saglık ne yapıyor Kayserili bakanlar milletvekilleri?? Çözüm kolay
nur 2 ay önce
sürelerin kısa tutulması lazım. her an hersey değişiyor. bizimkilerde tık yok.