PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakan, Promosyon Sözleşmelerinin Güncellenmesi İçin Talimat Verdi

Başta sendikalar olmak üzere STK’lar tarafından kendisine promosyon anlaşmalarının güncellenmesiyle ilgili gelen taleplere kayıtsız kalmayan Bakan Bey’in Genel Müdüre bu konuda talimat verdiği iddia edildi.

Ekonomi 21.09.2022, 11:43 29.09.2022, 12:44 Cansu Polat
Bakan, Promosyon Sözleşmelerinin Güncellenmesi İçin Talimat Verdi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ve Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın banka promosyonlarının güncellenmesi yönündeki taleplerini değerlendirdi. Bakan Dönmez’in promosyon sözleşmelerinin güncellenmesi konusunda TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu'na talimat verdiği ileri sürüldü.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in banka maaş promosyon anlaşmasının güncellenmesini yönündeki talimatının Bakanlık personelini oldukça sevindirdiği öğrenildi.

Türk İş Genel Başkanı Ergun Atalay’ın banka promosyonlarının güncellenmesi ile ilgili talebini kendisine iletmesi üzerine TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu'na promosyonların güncellenmesi yönünde Bakan Dönmez’in talimat verdiği söyleniyor.


*Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez

Bakan Dönmez, "İşçinin lehine ne kadar kopartabiliyorsak çalışacağız. İşçimizin, çalışanımızın lehine ne kadar kopartabilirsek o kadar karlıyız diyoruz" dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, TTK'ya işçi alımı için de çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Bakan Dönmez'in konuşması sırasında madenciler, "İşte devlet, işte madenci" sloganını attı. GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, bir madenciyle birlikte Bakan Dönmez'e madenci feneri takdim ederken Ergün Atalay'a kömür üretimini simgeleyen bir heykel hediye etti.

Yorumlar (4)
smmurat 3 ay önce
Bunun sağlık personeli ile ilgisi nedir. Bu kadar tık meraklısı olmayın be
Mehmet 3 ay önce
Alakası bal gibi var bence. Siteye çemkireceğine sendikana çemkirde, enerji bakanı gibi sağlık bakanı da talimat versin.
sefa 3 ay önce
SENDİKA REKLAMI
Sağlıkmemuru 3 ay önce
Hep işçiye çalışın boşverin memurları