Bakan Koca Sağlık Personeli (SHS) Dışında Çalışanlara Ek Ödeme Müjdesi Verdi! - Video Haber

Sağlık Bakanı Koca kendiisne sorulan bir soruda, hastanelerde yoğun bir şekilde çalışan ancak sağlık personeli olmayan personeller için önümüzdeki süreçte farklı bir ek ödeme olabilir mi? sorusuna "Bu konu gündemimizde, değerlendiriyoruz" açıklamasını yaptı.

Ekonomi 10.04.2020, 20:55 14.04.2020, 19:29
Bakan Koca Sağlık Personeli (SHS) Dışında Çalışanlara Ek Ödeme Müjdesi Verdi! - Video Haber

Sağlık Bakanı Koca kendiisne sorulan bir soruda "ek ödemeye ilişkin usul ve esaslarda değişiklikler yapıldı. Hastanelerde yoğun bir şekilde çalışan ancak sağlık personeli olmadan çalışan personeller için önümüzdeki süreçte farklı bir ek ödeme olabilir mi? yada bir düzenleme söz konusu olabilir mi?  sorusuna, "Bu konu gündemimizde, değerlendiriyoruz" dedi.


TIKLAYIN

BAKAN KOCA'NIN DÖNER SERMAYE ÖDEMELERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMASI - TIKLAYIN


Yorumlar (6)
Bayram 7 ay önce
Yardimci hizmetler sinifi sinavsiz grcecekmi diye bi soru doruldu sanirim cavapsiz kaldi
Mrm 7 ay önce
Sağlık Bakanı unvandegisikli sınavı baş vuran herkesi sınavsız kabul etsin. Sağlık cılar için çok iyi olur
Tabip dışı 7 ay önce
Burada sorulan soru ek ödemesi olmayan işçiler için bir güzelliğin yapılıp yapılmayacağı sorusudur. Yoksa tabip dışı tüm personele (shs, ihs, ths, yhs) tavanlarının %100 ü oranında ek ödeme yapılacak
Özelleştirme Mağdurları 7 ay önce
Sağlık Bakanlığı 4/b li Oda Boşaltılmış. Personeli Olarak Çalışmaktayız Üniversite Öğrenimizi Tamaladık ama malesef Ne ünvan nede Brüt yanı intibakımız yapılmıyor Okuduğumuza binpişmanız Etiker kurum içi yükselme sınavındada bizleri dışında bıraktılar bu nasıl bir adelet yahu kuldan utanmiyorusuzfa bari Allahtan korkun Hangi şartlar çalıştığımız ve sağlığımız pahasına işimizi ifa ediyoruz ama neyazıkki haklarımızı alamiyoruz burdan Devletimizi Yetkiletine sesleniyoruz bize hak ettiklerimizin hakkını verin fazla istemiyoruz hakkımızı istiyoruz Saygılar.
Birgülü 7 ay önce
Halk sağlığı bulaşıcı hastalık biriminde 2 aydır haftasonu dahil çalışanlara bile zam yapılmaması hiç adil değil
rahime cimecioglu 7 ay önce
sagkikta üst ogrenim olayi cok sacma bir uygulama farkli bir bölüm okudum o yuzden okulumuz sayılmiyor yillar gecti duzelymeye kimsenin niyeti de yok bu olay benim çok gücüme gidiyir zira hakkimiz yeniyor bu olay tamamen insan haklarina aykiri bu durumdan muzdarip cok kisi var yetkililer duysun artık sesimizi
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?