Bahçeli, EYT konusunda müşterek çözüm dedi

31 Mart 2019 yerel seçimler öncesi Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) siyasilerin yaptığı mitingleri can kulağıyla takip ederek, liderlerden gelecek müjdeli haberi bekliyorlar. MHP lideri Devlet Bahçeli'de katıldığı bir televizyon programında EYT yasası bekleyenlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanının açıklamasının hemen ardından kendisine yöneltilen soruya Devlet Bahçeli'de cevap verdi.

Ekonomi 27.03.2019, 08:00
Bahçeli, EYT konusunda müşterek çözüm dedi

Cumhur İttifakı’nın bir diğer ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, 26 Mart tarihinde meclise gelen ve yoğun mesai harcanmasına neden olan konularada değindi. Geçtiğimiz gün Habertürk, Show ve Bloomberg TV ortak yayınına katılan Bahçeli’nin gündeminde af vardı. Af konusunun mecliste olması üzerine açıklama yapan Bahçeli, bu konuyu aftan ziyade bir ceza indirimi olarak gördüklerini söyledi.

TIKLAYIN

ERKEN EMEKLİLİK GÜNDEMİMİZDE VAR

Sayıları milyonlara yaklaşan EYT konusunu da değerlendiren Bahçeli, bu konunun parti programında ve gündemlerinde olduğunu söyledi. Bu konuda çözüm sunabileceklerini söyleyen MHP lideri, Türkiye’nin ekonomik şartlarının iyileşmesi sonrası müşterek bir çözüm bulabileceklerini söyledi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?