Ak Parti'den Mecliste Sağlık Çalışanı Maaşlarına Zam İçin Önerge!

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, "Sağlık çalışanlarının hem maaşlarına hem de emeklilikte alacaklarına bir katkı sağlayan 7 maddelik kanun maddesi ihdasıyla ilgili önergelerimiz var" dedi.

Ekonomi 01.12.2021, 17:32 01.12.2021, 17:44 Zeynep Elmalı
Ak Parti'den Mecliste Sağlık Çalışanı Maaşlarına Zam İçin Önerge!

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bugün Genel Kurul'da görüşülecek Elektrikte TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifine, sağlık çalışanlarının hem maaşlarına hem de emeklilikte alacaklarına bir katkı sağlayan 7 maddelik kanun maddesi ihdasıyla ilgili önergeleri olacağını bildirdi.

Bugün Genel Kurul'da görüşülecek Elektrikte TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifine yeni kanun maddesi ihdasıyla ilgili önerge vereceklerini açıklayan Elitaş, "Sağlık çalışanlarının hem maaşlarına hem de emeklilikte alacaklarına bir katkı sağlayan 7 maddelik ihdasla ilgili önergelerimiz var. Arkadaşlarımız, yetkililerle inceliyorlar. Umuyorum ki bu kanun teklifi içerisinde 7 madde ihdas ederek, sağlık çalışanlarımızı pandemi sürecinde gösterdikleri performanslara, fedakarca gayretlere, TBMM tüm siyasi partilerle birlikte bir katkı sağlar diye düşünüyorum. Şimdiden katkı sağlayacak değerli siyasi parti gruplarına teşekkür ediyorum." dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (21)
........... 2 ay önce
ALLAH'ın izni ile sandıkta görüşürüz. Kanmayacağız, kandıramazsınız.
Esra ak 2 ay önce
Sağlıkçı diyerek algı oluşturmayın.insanlar yardımcı sağlık personeline zam yapıldı zannedecekler.bu sektör sadece doktorlara çalışıyor
Kızgın 2 ay önce
5000 nete 300 nere. 3600 nere 7200 nere. Sandıkta bizde size vereceğiz . Sizde bizim gibi bekleyin.
Aslan 2 ay önce
Bizde seçim zamanı ayırım yapacağız.Bundan emin olabilirsiniz.
Alkış 2 ay önce
Sağlık çalışanı değil dr çalışanı. Varsa yoksa doktora çalıştığı için . Çalışan ebe, anestezi tek. Tıb. Sek. Vb. Kaymağı yiyen doktorlar. Adalet sıfır.senidika uyumaya devam. Seçimlerde sağlıkçıkar bunları unutmaz.
HEMŞİRE 2 ay önce
SAYIN FAHRETTİN KOCA
YARDIMCI SAĞLIK GURUBU SİZE BİTCOYİN KADAR BİLE GÜVENMİYOR....
ARTIK ÜMİTLERİ COİNLERE BAĞLADIK ELİMİZE GEÇEN ÜÇ BEŞ KURUŞ YÜZLERCE KAT ARTARSA ANCAK İSANCA YAŞARIZ....
Gökhan 2 ay önce
Bunların sendikasına üye olan yardımcı sağlık personeli eserinizle övünun şimdi...
hemşireler 2 ay önce
tamam hekimlere yapılsın da bizleri taşerondan bekçiden polisten öğretmenden astsubayından vbvb daha düşük maaşa talim ediyorlarsa buna dur demek gerek.bu nasıl bir adalettir.

grevse grev eylemse eylem iş bırakmaksa iş bırakmak iş yavalatmaKSA İŞ YAVAŞLATMAK ADINA NE DERSENİZ DEYİN AMA ARTIK YETER BİRŞEYLER YAPILMALI EY SENDİKLAR HEMŞİRE DERNEKLERİ BU DURUMA TEPKİ GÖSTERMEK İÇİN DAHA NE OLMASI LAZIM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-2
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?