AK Parti Sözcüsünden 3600 Ek Gösterge Açıklaması! - Video Haber (2)

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 3600 ek gösterge konusu ile ilgili yaklaşımımız pozitif bir yaklaşımdır. Negatif ele aldığımız bir konu yok arkadaşlarımız çalışıyor. dedi.

Ekonomi 29.10.2019, 00:30 29.10.2019, 00:43 Güler Sağlam
AK Parti Sözcüsünden 3600 Ek Gösterge Açıklaması! - Video Haber (2)

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 3600 ek gösterge konusu ile ilgili yaklaşımımız pozitif bir yaklaşımdır. Negatif ele aldığımız bir konu yok arkadaşlarımız çalışıyor. dedi.

Çelik'ten önemli açıklamalar:

Yakın zamanda teröre karşı annelerin güçlü bir çığlını duymuştuk Diyarbakır'da.

(DEAŞ elebaşının öldürülmesi) Bir terör örgütünün liderinin öldürülmesi söz konusuyken, bir başka terör örgütünün sözde liderinin ABD'ye davet edilmesinin terörle mücadele konusunda ne kadar büyük bir çelişki oluşturduğunun altını çiziyoruz.

DEAŞ liderinin öldürülmesi terörle mücadele noktasında bir dönüm noktası. Umarız bütün terör örgütlerine karşı aynı ilkeli yaklaşım devam eder.

YPG/PYD terör örgütünün varlığı DEAŞ'ı geriletmek değil, tam tersine DEAŞ'ın zemin bulmasına imkan vermektedir.

Tüm terör örgütleriyle mücadele, herkesin ilkeli bir şekilde hepsine karşı aynı tavrı almasıyla mümkündür. DEAŞ'a karşı yapılan neyse PYD/YPG ve PKK'ya karşı da aynısının yapılması gerekir.

Türkiye, kimsenin mülteci kampı değildir. Dolayısıyla (AB) yapacakları işi, bu meselenin sürdürülebilir insani standartların korunması açısından hassasiyetle ele almaları ve ciddi bir eylem planıyla önümüze gelmeleri gerekir.

(PKK yandaşlarının Avrupa'daki Türklere saldırıları) Bütün ülkeleri, PKK terör örgütünün ve benzer terör örgütlerinin soydaşlarımızı, vatandaşlarımızı taciz etmesine karşı daha duyarlı olmaları konusunda uyarıyoruz.

Kaynak: Kaynak: Anadolu Ajansı

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Vatandaş hakli 2 yıl önce
Devlet 4 temel üzerine inşa edilir adalet sağlık eğitim ve güvenlikte hadi bu mesleklere 3600 ek gösterge veriliyor anliyoruzda din görevlilerine neden veriliyor baska meslek mi kalmadı ne üretiyor lar ne bir katkilari var ülkeye adamlara maaş vermezsen değil namaz kıldırmak selam bile vermezler işlerine güzel benimseyerek yapsalar bu ülke ihya olur toplum düzelir erdemli ahlak li insanlar yetiserecekleri tebliğ edeceklerini bunca yıldır neredeler adamlar ilk fırsatta düz memurluğa geçmek için can atıyorlar 10 ar di dan günde 50 dk mesai yapıyorlar bu meslek mi hak ediyor 3600 ek göstergeyi
Gurbetçi 2 yıl önce
Hikaye okuyor para yok nereye çıkartıyor ek göstergeyi, işte çalışıyoruz diye oyalıyor
Sağlık memuru 2 yıl önce
Bu kanun 3600 ek gösterge sadece hemşirelere verilirse bak o zaman sağlık senden eser kaliyor mu ortada ne yetki kalır ne sendika kalır bu diğer sendikalar içinde geçerlidir ya hep birlikte buna itiraz ederler yada kabul etmiş sayılır sa kimseler sendikalarda kalmaz.bu ayrım neden sadece sağlıkta var bu haksızlık degilmi polislerde öğretmenlerde ayrım varmi ki saglikcilara sadece hemşirelere veriliyor.hukumet burada haksızlık yapıyor.
Sağlıkçılar 2 yıl önce
Sağlık çalışanları na bu düşmanlık nedendir bir türlü anlamıyorum sadece hemsire arkadaşlara neden 3600 ek gösterge verilir Ken bu ayrım polislerde trafik polisine ayrı teröre ayrı masa başındaki polisene ayrı değil bu ayrım Türkçe öğretmeni ne matematik öğretmenine muzik ,resim, beden öğretmeni ne ayrım yapılmazken din görevlilerine hepsine verilirken bu düşmanlık nedendir halbuki sağlıktaki bu dönüşümü bu başarıyı yapan yakalayan sağlık çalışanları sır buda hükümete oy olarak dönerken bu düşmanlık nedendir
Mahir KÜÇÜKÖNER 2 yıl önce
Ciddi bir hükümet 3600 EKGÖST. HAKKIMIZI GASBETMEMELİDİR...
21
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?