Ağustos Ayı Tavan Ek Ödemesi İçin Ne Bekleniyor? Kritik Son 3 Gün!

Sağlık Bakanı Koca'nın duyurduğu Eylül ayında verilmesi planlanan Ağustos ayı tavan ek ödeme için ilgili birimlerin ek-3 formunu ayın ilk birkaç gününde mutemetlik birimlerine göndermesiyle başlıyor.

Ağustos Ayı Tavan Ek Ödemesi İçin Ne Bekleniyor? Kritik Son 3 Gün!
banner71

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 20 Ağustos'ta yapılan Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, salgın sürecinde "kahramanlar" diye adlandırılan sağlık personeline 1 Ağustos'tan itibaren 3 ay boyunca ek ödeme yapılacağını söylemişti.

TIKLAYIN

Bakan KOCA'nın bu açıklamasının ardından her hangi bir resmi açıklama, talimat, genelge, genel yazı vb tarzda gelişme olmadı.

Ağustos ayı performans ödemeleri ilgili birimin ek-3 formunu ayın ilk birkaç gününde mutemetlik birimine göndermesiyle başlar. Mutemeklik gerekli hesapları yapıp alınacak tutarları belirler. 

Eğer Ağustos  ayında sağlık çalışanları tavandan  ek ödeme alacaksa birkaç gün içinde resmi yazı yazılıp il sağlık müdürlüklerine ve hastanelere ulaştırılması gerekiyor. 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 22:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Körmüsünüz sağirmi
Körmüsünüz sağirmi - 3 hafta Önce

Aylar insanlar feryat ediyor.salgin var ve maddi manevi tek kamu personeli sağlıkçı.düşmanimiz bile aciyor halimize

....
.... - 3 hafta Önce

Bence Bakanın söylediklerini yanlış yorumladınız ve buna göre haber yapıyorsunuz. Bakan tavan ödeme demedi 3 aylık süreye yayılarak bir ek ödeme yapılacak dedi lütfen dikkatli dinleyin ve o şekilde haberlerinizi yapın.

Ragıp
Ragıp @.... - 3 hafta Önce

ismini bırak nick yazmaktan acizsin, gelmiş burada sağlık personelinin kafasını karıştırma derdindesin. Yok yanlış yorumlanmış, yok tavan dememiş, bi bitmediniz masa başı şarlatanları sizi

Dokuz yüz elli üç milyon
Dokuz yüz elli üç milyon - 3 hafta Önce

Şimdi bu döner vs tartışmaları başladı ya biz yine birbirimize laf atacağız, şu haketti yok öbürü oturdu falan, işte tam bu sırada bu milletin a koyacağız diye Cengiz 953 milyon TL yi cebine yerleştirdi
ARTIK YANIBAŞINDAKİ ARKADAŞINI SUÇLAMA
HERBİRİMİZ ALNIMIZIN TERİ İLE ÇALIŞIP HAKKIMIZI ARIYORUZ
ARTIK KENETLEN
ARTIK HAKETTİĞİNİ ALMAK İÇİN ARKADAŞINI SUÇLAMA

Tuldenim Lee
Tuldenim Lee - 3 hafta Önce

Doğru söylüyorsunuz tek saglik personeli saglikcilarin düzensiz ek ödemeleri ile ilgili yapılandırma var korkma saglikciya zam falan yok sen rahat ol kör ve sagir

yusuf kıral
yusuf kıral - 3 hafta Önce

TL bütün dünya paraları karşısında 100 de 400 yüz değer kayybeti artık alınan maaşla gıda gideri bile karşılanamıyor acilen tüm maaşlara yüzde 200 zam yapılmalı karın tokluğuna kimse üniversiteleri okumadı bu maaşların alım gücü yok oldu eskiden bir maaşla 28 lira alınıyordu şimdi 7 lira alınıyor herşey için geçerli

hemşireler sağlık memurları
hemşireler sağlık memurları - 3 hafta Önce

Editör: haberle ilgisi olmayan ve tüm haberlerin altına yaptığınız aynı metini içeren yorumunuz silinmiştir.

serdar bursalı
serdar bursalı - 3 hafta Önce

Yaw bu iş para için bile yapılmaz çünkü gönül işi daha neyi düşünüyorsunuz.!!!

serdar bursalı
serdar bursalı - 3 hafta Önce

Bu haberin başlığı yanlış ek ödemenin tavan ek ödeme olup olmayacağı belli değil.


SIRADAKİ HABER