PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

87 Personel İçin 19 Bin Liralık Promosyon Anlaşması Yapıldı

Memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçilerden oluşan toplam 87 personelin maaş promosyon anlaşması 19.050 TL’ye yapıldı.

Ekonomi 14.10.2022, 19:19 Cansu Polat
87 Personel İçin 19 Bin Liralık Promosyon Anlaşması Yapıldı

Saruhanlı Belediyesinde görev yapan personel için düzenlenen banka maaş promosyon ihalesi 19.050 liralık en yüksek teklifi veren Türkiye İş Bankasında kaldı.

Türkiye İş Bankası Saruhanlı Şubesi ile Saruhanlı Belediyesi arasında 19.050 TL’lik maaş promosyon protokolü imzalandı.

Edinilen bilgiye göre; Saruhanlı Belediyesinde görev yapan memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçilerden oluşan toplam 87 personel için 3 yıl süreli promosyon anlaşması yapıldı.

Yapılan anlaşmaya göre; 3 yıl süreyle Saruhanlı Belediyesi personelinin İş Bankası’ndan maaş ve diğer ücretlerini alması karşılığında 19.050 liralık promosyon ücreti personele ödenecek.

Promosyon tutarının ise ilk maaşın ödenmesinin ertesi günü tek seferde olmak üzere 19.050 TL olarak personelin hesaplarına aktarılacak.

Belediye Personeline 19 Bin 50 TL Promosyon

Saruhanlı Belediyesinde görev yapan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçi olmak üzere toplam 87 personelin maaşlarının 3 yıl süreyle yatırılacağı banka ve personele ödenecek promosyon miktarının belirlenmesi amacıyla düzenlenen ihaleyi, 19 bin 50 TL ile en yüksek teklifi veren İş Bankası kazanmıştı.

İş Bankası, ihale sözleşmesine göre 2022-2025 yıllarını içeren yeni maaş anlaşması kapsamında belediye personellerine ödenecek ilk maaşın ertesi günü tek seferde 19 bin 50 TL promosyon ödemesi yapacak.

Yorumlar (5)
He he 2 ay önce
Sayı önemli diyen tıp dışı personeller nerde hahahaha
Sağlık çalışanları 2 ay önce
Promosyon parasına bile siyaset bulaşmış durumda şöyle bir incelediğimde iş Bankası CHP li nere varsa belediyelere hep yüksek teklifle alıyor kendi dusuncesinde ki adamlara destek çıkıyor yapikredi aynı şekilde helal olsun ama bizlere en düşük teklifi vermek için kamu devlet bankaları yarışa girmiş durumda yazıklar olsun
Sağlık çalışanları 2 ay önce
CHP li belediyeler bu işi çözmüş durumda kendi bankalari olan CHP ile kendi en yüksek fiyata imza atıyorlar valla helal olsun adamlara
Mert teknik 2 ay önce
Az almışlar. Şu anda zaten 20 binin altında promosyon yok. Emniyet 27 bin aldı, adalet bakanlığı 25 bin aldı. Biz 6 ay önce sağlık müdürlüğü olarak 18 bin aldık vs vs. Promosyon anlaşmasinin çalışan sayisiyla bi ilgisi yok zaten. Öyle olsa 300 bin emniyet personeli 500 bin lira falan alması gerekirdi. Herhalde ortalama maaş geliri ve pazarlık yapma kabiliyeti etkili oluyor.
Kamuçalışanı 2 ay önce
Eskiden belediyelerde memur kadrolu işçiler ahhh bir bakanlık kurumlarında olabilseydik derdi şimdi tersi