PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

4D Sürekli İşçilerin Ağustos Ayı Maaş Bordroları Yayınlandı!

696 KHK ile taşerondan kadroya alınan 4D sürekli işçilere ait Ağustos 2021 dönemi maaş bordroları yayınlandı. İşte Ağustos ayına ait maaş bordrosu ve tüm detaylar.

Ekonomi 05.08.2021, 14:55 05.08.2021, 14:58 Güler Sağlam
4D Sürekli İşçilerin Ağustos Ayı Maaş Bordroları Yayınlandı!

696 Sayılı KHK ile kamuda 4 D kadrosunda istihdam edilen işçilerin Ağustos ayı maaş bordrosu yayınlandı.

ÇKYS sistemine düşen maaş bordrosunda, sosyal yardımlar, sendikal kesintiler ve tüm detaylar gelirler tablosuna yansıtıldı.

PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
Günlük Ücreti: 119,25 TL'den hesaplanırken, Sosyal yardım ödemesi olarak 425,03 TL, yol yardımı 145,74 TL, Hizmet zammı 480,58 TL, SÜT olarak bilinen iş sağlığı yardımı olarak da 33,32 TL ödeme yapılacak.

34.610,01 TL'lik yıllık vergi matrahı nedeniyle 426 TL gelir vergisi ödeyen sürekli işçi, Net maaş olarak Ağustos ayı döneminde 3.481,90 TL maaş alacak. Bu maaş içerisinde fazla mesai, gece çalışma, tediye ve ikramiye gibi diğer yan ödemeler bulunmamaktadır. 

PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
Yorumlar (4)
Sağlıkçı 6 ay önce
Adamların maaşı tediye ikramiye şu bu derken bizi yakaladı yazıklar olsun o kadar oku atanmak için uğraş aileni bırak başka illere git yazık emeklerimize fedakarlık larimiza yazık
Sağlık 6 ay önce
Okumaya gerek yok erken yaşta siyasi parti pesinde koşmaya başlayacaksın sonrasında zaten sana güzel bir devlet işi verirler.yaziklar olsun 6 yılda bizim 15 yılda alamadığımız haklardan fazlasını aldılar.sorumluluk yok para çok işçi torpille alındığı sürece onlara her hak verilir cunki hepsi birer oy potansiyeli.memurlar olarak seçimlerde kimin daha oy potansiyeli fazla onu göstermemiz lazım yoksa işçilerin maaşı her zaman bizden fazla olacak...
İltimaS 6 ay önce
Taşeronlara haybeden kadro verilmesi baştan sona yanlıştı. Aynı işleri yapmak için KPSS kapılarında kadro bekleyen sahipsiz/dayısız insanlarımıza yazık edildi. Memurlar senelerdir %3,5'lara mahkum edilince, çalışanlar arasındaki gelir dengesi de bozuldu. Maaş haricindeki Tediye-İkramiye-Ek Ödeme-Bayramlık-Yemek-Ulaşım-Sosyal Yardım-...- vs.ler derken, taşeronların yıllık bazda eline geçenler, memurlarınkini geçti. Lakin, taşeronların mağdur edebiyatı bitmedi.
sağlıkçı 6 ay önce
sağlık memuruyum benden fazla maaş alıyorlar. kpss yok emek yok.
torpille işçi kadrosu, yılda 4 ikramiye, toplu sözleşmeden toplu para, sorumluluk yok. ohhh mis
-5
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?