4 D'li Sürekli İşçilerin 14 Günlük Bin 931 Liralık Fark Bordrosu Yayımlandı

696 Sayılı KHK ile taşrerondan kadroya alınan sürekli işçilere ait Ağustos ayına ait 14 günlük fark bordroları yayınlandı.

Ekonomi 24.09.2021, 17:08 30.09.2021, 13:47 Zeynep Elmalı
4 D'li Sürekli İşçilerin 14 Günlük Bin 931 Liralık Fark Bordrosu Yayımlandı

Taşeronda çalışırken kamuya personel olarak istihdamları sağlanan 696 sayılı KHK'lı 4 D statüsünde çalışan yüz binlerce işçinin merakla beklediği fark bordroları yayımlandı.

TİS sürecinin sona ermesiyle yüzü gülen işçilerin, bu ay sonuna kadar Ağustos ayına ait geriye dönük 14 günlük kazanımları hesaplarına yatacak. 

 # Yine en geç Ekim ayının sonuna kadar Ocak ayı itibariyle geriye dönük olan tüm farklar da işçilerin hesaplarına yatmış olacak. İşçilerin Ekim ayı maaşlarına yeni toplu sözleşmesi farkları da yanısıtılacak .

İçinde bulunduğumuz Eylül ayının 26'sında 1 aylık maaş farkı ile 1 .ikramiyenin farkı + giyim yardımı ÖDEMELERİNİ alacak olan sürekli işçiler, geri dönük ödemelerinin tamamını Ekim ayının 26'ına kadar almış olacaklar.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
smemuru 4 hafta önce
heyt be. 20 yıllık memurum böyle fark görmedim.
Sağlık 4 hafta önce
Bizde 14 günlük fark en son galiba 64 lira yatmıştı. Şaka gibi ülkede yaşıyoruz.hicbir vasfi olmayan işçilere verilen paralara bakın örneğin işçini yaptığı işi yapabilecek kişiler bu parayı alamazken bizlerin aldığı sorumluluğu alamayacak kişiler bu paraları alabiliyor.nerde adalet nerde hükümet....
Sağlıkçılar 4 hafta önce
Ben böyle işin gelmisini geçmişini....
Hakan 4 hafta önce
Bu ülkede ne okuyun ne de çocuklarınızı okutun onun yerine gidin iktidar partisine üye olun ben üniversite okudum KPSS ile atandım . Adam akpartiden torpille hastaneye işkurdan başlamış bu ay bana yatan maaş 5800 TL işkırdan girene yatan para 6100 TL adam benle dalga geçiyor az okusaydın sende diye . Benim iş yerinde aldığım sorumluluğum 10 da birini almıyor stres dese yok yazık yani . Sağlık camiasından kim sağlık sen üyeyse hem meslektaşlarına hem mesleğine hem çocuklarının geleceğine ihanet içindedir
attci 4 hafta önce
bucuk ali ile bucuk semih gurur duysun.. biz memurlar daha doğrusu meslek çalışanları tabiri caizse umursanmasın....
Hemşire 4 hafta önce
Verin verin daha yetmez işçilerden başka çalışan yok devam çok güzel adamlar 20 bin TL yakın para aldılar adamlar doymaz alıştırdılar artık çok çalışıyorlar ya bütün düzen bozuldu okuyan boşa okumuş yazık o kadar çaba sarfetmiş kpps boş üniversite boş ilkokul mezunları hakketti tabii ki devam...
Bir 4 hafta önce
Birde dr dışı sağlıkçının 14 farkınj yayınlasanızda aradaki dağ gibi farkı görsek.... saglıkçılar cok yoruldy, covid parası yok, döner yok,. Taban maaşlara 2000 tl iyleştirme şart.
sağ..mem 4 hafta önce
helal olsun herkezin hakkı..devlet herkeze iş vermek mejburiyetin de.yoksa devlet olmaz beyen meyen özel de çalış sın..ben hakettim n.a.h haket tin..senden ne üstün zekalar var inşaatta çalışıyor torpili yok ..memur kardeş.ğüya kazan mış
Saglıkçı 4 hafta önce
Bu insanlar yıllardır okumuş kişiler bunlar olmasa kurumları kimse yönetemez kurum amirleri bunlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?