PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

2023 Ocak - Temmuz Zamlı Sağlık Personelleri İcap Ücretleri

Uzman Tabip, Pratisyen Tabip, Diş Tabibi, Yüksek okul Mezunu Sağlık personelleri, Lise mezunu Sağlık personelleri ile diğer branşlardaki personellerin 2023 yılı Ocak - Temmuz dönemi için icap nöbet ücretleri zamlı olarak saglikpersoneliHABER.NET tarafından hesaplandı.

Ekonomi 04.01.2023, 01:36 20.01.2023, 05:10
2023 Ocak - Temmuz Zamlı Sağlık Personelleri İcap Ücretleri

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görev yapan tüm branşlarda personellere (Uzman Tabip, Pratisyen Tabip, Diş Tabibi, Eczacı, Yüksek okul Mezunu Sağlık personelleri, Lise mezunu Sağlık personelleri ile diğer branşlarda görev yapan personellere) ait 1 Ocak 2023 - 30 Haziran 2023 döneminde geçerli zamlı icap ücreti miktarları aşağıda çıkartılmıştır.

İcap ücretleriyle ilgili tüm detayların yer aldığı "Sağlık Personeli İcap Ücretleri 2023 Yılında Ne Kadar?" başlıklı haberimize ve "Sağlık Personeli 1 Ayda En Fazla Kaç Lira Nöbet ve İcap Ücreti Alabilir? - 2023" başlıklı haberimize tıklayarak icap ücreti konusundaki tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 # Doktor dışında sağlık personeline icap ücreti ödenmemesiyle ilgili Sağlık Bakanlığı uygulamasınaa karşı bir röntgen teknikerinin açtığı dava hakkında kapsamlı bilgiye "Röntgen Teknikerine icap ücreti ödenmemesi yargıdan döndü" başlıklı  haberimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (4)
yörükoğlu 2 yıl önce
uzman dr. dışında icap ücreti alabilen kurum var mı acaba? bildiğim kadarıyla 3,5 yıl önce genelge ile icap ödemesi uzaman dışı personele iptal edilmişti.
Fatih 2 yıl önce
112 ASHİ'de normal nöbetlerimizi tutuyoruz bize herhangi bir icap nöbeti yazılmıyor ve İcap ücretide ödenmiyor...
Normal şartlarda 112 de nöbet tutan personel için icap nöbeti hazırlanması gerekiyor mu? Gerekiyorsa hangi genelge veya yönetmenlik veya mahkeme kararına istinaden bilgi verirseniz memnun olurum.
Editör 2 yıl önce
Mahkeme kararıyla icap ücreti alan röntgen teknikeri haberimiz: https://www.saglikpersonelihaber.net/mevzuat/rontgen-teknikerine-icap-ucreti-odenmemesi-yargidan-dondu-h2722.html
sağlıkçı 2 yıl önce
icap parasını hekimden başka alabilen yok
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.