2019 Temmuz-Aralık 4/B Sözleşmeli Memur Maaşları!

Kamuda sözleşmeli statüde görev yapan memurların 2019 yılı temmuz-aralık dönemini kapsayan maaşları haber detayımızda listeli olarak yayınlanmıştır.

2019 Temmuz-Aralık 4/B Sözleşmeli Memur Maaşları!

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında 4 B kapsamında çalışmakta olan sözleşmeli personellere ilişkin düzenlemeler 6/6/1978-7/15754 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenmiştir.İlgili karar ile sözleşmeli personellerin işe alınmaları,yapılacak olan sınavlar,yer değiştirme,izin hakları,özlük hakları gibi konular düzenlenmiştir.Kamu kurumlarında 4/B’li sözleşmeli personel olarak çalışan hemşire, memur, zabıt katibi, infaz koruma memuru, mühendis v.b unvanlara 2019 yılında atanacak olan kişilerin 2019 Temmuz-Aralık  döneminde alacakları ücretleri aşağıda tablo halinde gösterdik.

TIKLAYIN

Tabloda gösterilen maaşlar bekar olan çalışanlar için yapılmıştır.İlgili memurun evli olması ve eşinin çalışmaması durumunda eş yardımı çocuklarının olması halinde çocuk yardım tutarları ilgili tutarlara eklenmelidir.

Hesaplamalarda vergi dilimi hesaplanan maaşın durumuna göre %15 veya %20  olarak alınmış ve BES kesintisi yapılmamıştır.Hizmet yılı 0-1 olarak hesaplanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 10:21

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER