PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

2 Sağlık Müdürlüğü Birden Promosyon İhalesine Çıkıyor

Banka maaş promosyon ödemeleriyle ilgili 2 ilimizde sağlık müdürlükleri mevcut promosyon anlaşmalarını iptal ederek yeni ihaleye çıkma kararı aldı.

Ekonomi 03.11.2022, 13:31 03.11.2022, 20:50 Cansu Polat
2 Sağlık Müdürlüğü Birden Promosyon İhalesine Çıkıyor

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü banka banka maaş ve promosyon ödemeleri hakkında duyuru yayınladı.

Sağlık müdürlüğü duyurusunda İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı tesislerde görev yapan tüm personelin maaş ve banka promosyon ödemelerini kapsayan 37 ay süreli banka maaş promosyon ihalesinin 11 Kasım 2022 cuma günü yapılacağını duyurdu.

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü banka promosyon ihalesi 11 Kasım 2022 Cuma saat 10:00’da İl Sağlık Müdürlüğü’nü toplantı salonunda açık arttırma usulü yapılacak.

Konya İl Sağlık Müdürlüğü ise Yetkili Sendika Şube Başkanlarını davet ederek yaptığı promosyon ihale toplantısını 1 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirdi.

Konya İl Sağlık Müdürlüğünde yapılan promosyon ihalesi toplantısına işçi sendikalarını temsilen Öz Sağlık İş, memur sendikalarını temsilen ise Sağlık Sen katıldı.

Yapılan promosyon toplantı sonucunda yeni ihale yapılması kararı alındığı öğrenilirken ihale süreci başlatıldı.

İhale süreci ile ilgili promosyon süresi başta olmak üzere diğer detaylar ileriki günlerde açıklanacak.

Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberde Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nün promosyon ihalesini 7 Kasım 2022 tarihinde, Sivas İl Sağlık Müdürlüğü’nün ise sağlık Bakanlığı’nın yaptığı promosyon görüşmelerinin sonucunu beklediğini, Ordu İl Sağlık Müdürlüğü’nün promosyon ihalesini ileri bir tarihi ertelediğini, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’nün 27 Ekim’de yaptığı banka maaş promosyon ihalesini Sağlık Bakanlığından gelen talimatla durdurduğunu, Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü’nün ise 8 Kasım 2022 günü promosyon ihalesini İl Sağlık Müdürlüğünde yapacağını aktarmıştık. Bu illerle ilgili detaylara ulaşmak iste ziyaretçilerimiz "Sağlık Çalışanlarının Promosyonuyla İlgili 5 İlde Önemli Gelişme" Başlıklı haberimize tıklayarak okuyabilirler.

Yorumlar (33)
Beklemede kal 1 ay önce
İzmir ???
Sağlık çalışanları 1 ay önce
Amasya.hani bakanlık yapacak deniliyor bu ihale çıkanlar neyin nesidir her geçen gün zararimiza kardeşim bakanlık çıkmıyorsa neden yapılmıyor bakanlık çıkacaksa neden bu iller kendi baslarina hareket ediyor .baba aküyü çalmışlar aküyü calmasalarmis gibi olduk ya la...
hakedenler 1 ay önce
ankaradaki bakanlık uyuyor inşAllah birgün
uyanacak
saglıkçı 1 ay önce
gaziantep ?
asım 1 ay önce
Tokatı saymayın uyuyor
MUĞLA 1 ay önce
Muğla nerdesin Muğlaaa
Yspli lab tek :) 1 ay önce
????????????Mardin..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın