Ortopedi Ameliyatları İçin Hastaneler Arası Protokol İmzalandı

Bolu İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ile Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde ortopedi ameliyatları İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesinde de yapılabilecek.

Diğer 27.01.2019, 09:03 27.01.2019, 09:03
Ortopedi Ameliyatları İçin Hastaneler Arası Protokol İmzalandı

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında imzalanan protokol ile ortopedi ameliyatları İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitede de yapılacak.

TIKLAYIN

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol imzalanan protokol ile ilgili yaptığı açıklamada; “Müdürlüğümüze bağlı İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi cerrahi işlemlerin ve operasyonların yoğun olarak yapıldığı hastanelerimiz. Kurumlarımızda yapılacak operasyonların yoğunluğunun azaltılabilmesi ve kaynakların etkin kullanılabilmesi adına İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi arasında bir protokol imzalandı. Bu protokolle birlikte İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam eden ortopedi ameliyatlarına ek olarak İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitede de yapılmaya başlandı. Böylece ortopedi ameliyatı için hastalarımız mağdur edilmeden en kısa zamanda ameliyatları planlanarak tedavileri sağlanacak” ifadelerine yer verdi.

Demirkol ayrıca, “Protokolde emeği geçen başta hastane yönetimlerimizi olmak üzere bu konuda duyarlı ve halka hizmet etmeyi ilke edinmiş tüm hekim ve sağlık çalışanı ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?