Hasta Karşılama Personeli, Hasta Danışmanı ve Hastane Hizmetlisi Personel Alımı

İŞKUR üzerinden, özel sağlık kurum ve kuruluşlarınca yayımlanan personel alım ilanlarına göre hastanede görevlendirilmek üzere çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Hasta Karşılama Personeli, Hasta Danışmanı ve Hastane Hizmetlisi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’dan duyurulan personel alım ilanlarında özel sağlık kuruluşlarında çalışmak için yaklaşık 150 üzeri personel alım ilanı yayımlandı.

Bu ilanlar, Türkiye genelinde çok sayıda ayrı şehirlerde bulunan özel hastaneler ve sağlık kuruluşları tarafından yayımlandı. Çok sayıda pozisyona yapılacak olan alımlarda en az lise mezunu olmak şartı aranmakta.

Hangi Alanlarda Alımlar Olacak ?
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’da özel kuruluşlarca yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlar şu kadrolara yapılacak. Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi, Hasta Refakatçisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Hastane Hizmetlisi kadrolarında personel alım ilanları mevcut.

Başvuru İçin Genel Olarak Hangi Şartlar Aranmakta ?

TIKLAYIN

Özel sağlık kuruluşları tarafından, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan alım ilanlarında yer alan başvuru şartları genel olarak şu şekilde: Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen diplomaya sahip olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uygun olmak, Takım çalışması yapabilmek, Personel alımı hangi şehirdeyse o şehirde ikamet etmek ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya tecilli sayılmak, Bilgisayar ve programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, çalışmaya engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının dışında kimi ilanlarda yer alan özel şartları da sağlamaları istenmekte. Bu şartlar; eğitim öğrenim, deneyim, sertifika vb. gibi özellikler istenmekte.

Yalnız; iş arayan adayların, ilan metinlerinde yer alan tüm koşulları dikkatlice incelemeleri gerekmekte.

İlanlara Nereden Ulaşabilirim ?
İş arayan adayların, ilanlara ulaşmak için (aşağıda bağlantısı da olan) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İş İlanları sayfasında, kendinize uygun Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın daha sonra Ara butonuna basın. (örneğin Hasta Danışmanı için açılan sayfada meslek yazan yere Hasta Danışmanı yazın ve ardından ara butonuna basın, arama yaptığınız kriterleri doldururken uygun kriter yazdığınıza emin olun)

İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 05:51

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER