Eski Bakan Yardımcısı Sağlık Bakanından 9 Ambulans Sözü Daha Aldı

Eski Bakan Yardımcısı Fatih Metin, ilde görülen sağlıkla ilgili eksikleri gidermek için 2’nci kez Sağlık Bakanı Koca ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini açıklayarak, “Bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Taleibimiz üzerine sağolsunlar 9 tane ambulans verdi.” dedi.

Diğer 27.01.2019, 08:53 27.01.2019, 08:53
Eski Bakan Yardımcısı Sağlık Bakanından 9 Ambulans Sözü Daha Aldı

Geçmişte 1 dönem Bolu Milletvekilliği ile üç önemli bakanlıkta 7 yıl Bakan Yardımcılığı görevlerinde bulunan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, başkentteki ağırlığını Bolu’ya hizmet için kullanmaya devam ediyor.  Geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığı nezdinde yaptığı girişimler sonucu Bolu’ya 6’sı çocuk 26 yataklı 2 adet ek yoğun bakım ünitesi kazandıran Metin, şimdi de Bolululara 9 adet ambulans ve 1 romatoloji uzmanı müjdesi verdi.

Müjdeli haberleri seçim çalışmaları kapsamında ziyarette bulunduğu İzzet Baysal Huzurevi’nde veren Metin, özellikle yaşlı hastaları doğrudan etkileyen romatoloji uzmanı eksikliği konusuyla ilgili, “Yeni romatoloji uzmanı salı günü İzzet Baysal Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yani Tıp Fakültesi’nde göreve başlıyor. Bolu’da romatoloji doktoru olmadığı için başka illere giden yaklaşık 1500 hastamız vardı. İnşallah bu eksikliği de gidermiş olacağız. Ben bu vesileyle Sağlık İl Müdürümüz Muhammed Beye teşekkür ediyorum.” dedi.

TIKLAYIN

“BOLUMUZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Fatih Metin, Sağlık İl Müdürü Muhammed Demirkol’un ambulans eksikliğini iletmesi üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile 2’nci kez telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini de açıklayarak, “Buradan Sağlık Bakanımıza teşekkür ediyorum. 9 tane ambulans verdi. Bolumuza hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
1
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?