Çevre Sağlıkçılar Platformundan Sefer Aycan’a Ziyaret

Çevre Sağlıkçılar Platformu (ÇEVSAP) Başkanı İbrahim GÖRÜNME, Betül Hilal AKDAMAR, Dilek ARSLAN ve Hilal ALTUN’dan oluşan temsil heyeti ile MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer AYCAN’ı 14 Şubat 2019 Perşembe günü Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret etti.

Diğer 27.02.2019, 05:57 27.02.2019, 17:58
Çevre Sağlıkçılar Platformundan Sefer Aycan’a Ziyaret

Samimi bir ortamda yapılan görüşmede çevre sağlığı mesleği geçmişi ve geleceği ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunuldu.

Platform Başkanı İbrahim GÖRÜNME “Sayın Milletvekilimiz Sefer AYCAN’ın 5 Şubat 2019 günü 550 bin atanmamış sağlıkçı için yapılan ve 529 kişinin katıldığı basın toplantısında yapmış olduğu konuşmada çevre sağlığı mesleğinden uzunca bahsetmesi ve Çevre Sağlığı Teknisyen ve Teknikerlerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür plaketi sunuyoruz dedi.

TIKLAYIN

Görüşme hatıra fotoğrafı çekimi ile sonlandı.

Milletvekilinin resmi twitter adresinde ziyaret hakkında bir paylaşım yapılarak “Çevre Sağlıkçılar Platformu üyeleri ziyaretimize geldiler. Yozlaşan sağlık anlayışının mağdur mesleği; çevre sağlıkçılığının tekrar eski önemini kazanacağı günler diliyorum.” denildi.

Platform katılımcıları ile kısa bir değerlendirme yapılarak ziyaretlerin devam etmesi gerekliliği olduğu, er ya da geç fayda sağlayacağı görüşünde fikir birliğine varıldı.

GÜNCELLENME TARİHİ: 27.02.2019

Yorumlar (0)
-3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?