Yeri Değiştirilen Sağlık Müdürü Bu İl İçin Kayıp mı Kazanç mı?

Bilecik Sağlık Müdürü iken Sağlık Bakanlığı tarafından Balıkesir'e Sağlık Müdürü olarak atanan Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin hakkında yerel gazetelerde Bilecik için büyük bir kayıp olarak değerlendirildi.

Atamalar 22.10.2020, 00:53 Güler Sağlam
Yeri Değiştirilen Sağlık Müdürü Bu İl İçin Kayıp mı Kazanç mı?

Bilecik'te yayın yapan yerel haber sitelerinde özetle;

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Bilecik’te yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Serkan Kadir Keskin,
özellikle Covid-19 sürecinde ilimizde bulaş riskinin minimum seviyeye çekilmesinde ve sağlık personelinin bu noktada başarılı çalışmalar yapmasındaki en büyük paya sahipti.Yine ilimize kazandırılan ve son teknoloji ile donatılan Bilecik Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bu noktaya gelmesindeki emeği ile takdir kazanan Keskin’in,memleketi Balıkesir’e Sağlık Müdürü olarak atanması kamuoyunu tarafından hem sevinç hem üzüntü ile karşılandı.Keskin’in daha önemli göreve yükselmesi ve büyükşehirde Sağlık Müdürü olması takdir edilirken,bu durum Bilecik için ise büyük bir kayıp olarak nitelendirildi.

Başarılı müdürün ilimizden ayrılmasına müsaade eden başta Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve iktidar siyasetçileri bu konuda eleştirilirken, “ilimize gelen başarılı adam gibi bir müdürü de Bilecik kaybetti” yorumlarını beraberinde getirdi.

Yine daha önceleri de ilimize ataması yapılan ve başarı çalışmalarına rağmen birçok bürokratın başka illere gitmesine göz yumulmuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
personel 9 ay önce
hakkı ödenmeyecek insan büyük kaybımız balıkesir için hayırlı olsun
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?