Yeni Başhekim Görevine Başladı!

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Doç. Dr. Duygu Eren Dağlar görevine başladı.

Yeni Başhekim Görevine Başladı!

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcılığı görevini sürdürürken Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Doç. Dr. Duygu Dağlar, ekibiyle birlikte iyi işler başaracaklarını söyledi. Hastanenin genel durumuyla ilgili çalışma içerisinde olduklarını dile getiren Dağlar, “Hastanede yeni göreve başladım. Hastanenin genel durumuyla ilgili bir çalışma yapacağız. Ekibimizle birlikte güzel işler başaracağız. Aydın halkına kaliteli hizmete devam edeceğiz” dedi.

TIKLAYIN

2 YIL ÖNCE DOÇENTLİK KAZANDI

Aydın’ın Söke ilçesinde doğan Doç. Dr. Dağlar, 1995 yılında İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi, 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2003-2007 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalıştı. Uzman doktor olarak 2008-2013 yılları arasında Serik Devlet Hastanesi, 2013-2014 yılları arasında Antalya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanlığı’nda görev aldı. 2014-2017 yılları arasında Aydın Devlet Hastanesi’nde Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı Uzman Hekimi ve Kalite Direktörlüğü görevinde bulundu. 2017 Kasım ayında Doçentlik ünvanına hak kazandı. 2018-2019 yıllarında Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı yaptı. İndeksli dergilerde yayınlanan, atıf aldığı bilimsel çalışmaların yanı sıra birçok kurs programına katıldı. Evli ve iki çocuk annesi olan Dağlar, Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Başhekimi olarak görevini sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 22:19

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
33
33 - 7 ay Önce

Darısı Mersine inşAllah

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------