Yaşar Beygo Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı Oldu!

Hukukçu Sağlık Çalışanı ve Sağlık-Der Van Şube Başkanı olan Yaşar BEYGO, Van İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkan Yardımcılığı’na atandı.

Atamalar 31.10.2019, 21:41 31.10.2019, 21:44 Güler Sağlam
Yaşar Beygo Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı Oldu!

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net'e yazın, yayınlayalım! bölümümüzde Sağlıkta Şiddet ve Hukuksal Boyutu isimli makalesinide yayınladığımız Beygo, Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzaladı.

Yaşar Beygo Van Sağlık Müdürlüğü Personel Sicil ve atama Şubesi Başkanlığı, Van Sağlık Müdürlüğü Döner Sermaye Kurucusu ve Birim Sorumlusu, Van Devlet Hastanesi Satın Almadan sorumlu Müdür yardımcısı, Van Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Hastane Müdürü, Van Sağlık Müdürlüğü İdari Mali İşlerden sorumlu Sağlık Müdür Yardımcısı, Sağlık Bakanlığı Müsteşarlık Danışmanı, Van Sağlık Müdür Yardımcısı, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı görevlerinde bulunmuştu.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (4)
Mersn 1 yıl önce
Liyakatili bilemeyiz ama seviyesizliği paçalarından akan il müdürü ve kibirli destek ve personel başkanı huseyin Geldi gibi yöneticiliği ve kurumu ayaklar altına alan insanlar var
Hüseyin yaşar 1 yıl önce
Van sağlık kendini nasıl itibarsızlaştırabilirdi cevap yaşar beygoyu getirerek şaka gibi valla
Mehmet 1 yıl önce
Yaşar Beygo tecrubeli liyakatlı biri Van için büyük bir kazanç Van olmasaydı zaten Ağrı iline ataması yapılacaktı hemde başkan olarak
kıymeti bilin
bu kıskançlık hasetlik nereye kadar
Gevaş umut 1 yıl önce
Bu makama laik biri varsa oda sayın YAŞAR BEYGO'dur .. VAN için hayırlı uğurlu olsun.
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?