Yalova Sağlık Müdürlüğüne Dr.Emrah Eray Atandı!

Bir süredir vekaleten yürütülen Yalova İl Sağlık Müdürlüğü'ne , İstanbul Sultangazi İlçe Sağlık Müdürü Dr.Emrah ERAY atandı.

Atamalar 29.02.2020, 11:24 Güler Sağlam
Yalova Sağlık Müdürlüğüne Dr.Emrah Eray Atandı!

Dr.Emrah ERAY Kimdir?

Dr. Emrah ERAY 1985 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğdu. Lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesinde tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2010 yılında mezun oldu. Sultangazi Toplum Sağlığı Merkezinde Hekim olarak göreve başlayan Emrah ERAY, ardından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği Şubesinde görev aldı.

TIKLAYIN

Sultangazi İlçesinde Aile Hekimi olarak çalıştı. Daha sonra İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Disiplin Şubesinde görev alan Dr. Emrah ERAY; Sultangazi İlçe Sağlık Müdürü, Sultangazi Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi olarak görev yapmıştır.

2014 tarihinden itibaren de Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürü ve Sultangazi İlçe Sağlık Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 2013 yılında başladığı Arel Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
hayırlı olsun 12 ay önce
İstanbul'da aktif çalışkan bir kimliği olan vizyon sahibi oturaklı bir hekim ve idareci , Yalova için hayırlı olsun
33 12 ay önce
Mersindede değişiklik bekliyoruz
Hayırlı olsun 11 ay önce
Sultangazi den tanıyorum, disiplinli ve çalışkan biri, çalışanlarla ikili münasebetlerinde samimi , ilgili ve alakadar , Yalova lı biri olarak kendisine hayırlı olsun diyorum , Allah muvaffak etsin.
serdar tökü 9 ay önce
hayırlı olsun Allah işinizi rast getirsin.
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?