Yalova Sağlık Müdürlüğüne Dr.Emrah Eray Atandı!

Bir süredir vekaleten yürütülen Yalova İl Sağlık Müdürlüğü'ne , İstanbul Sultangazi İlçe Sağlık Müdürü Dr.Emrah ERAY atandı.

Yalova Sağlık Müdürlüğüne Dr.Emrah Eray Atandı!

Dr.Emrah ERAY Kimdir?

Dr. Emrah ERAY 1985 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğdu. Lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesinde tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2010 yılında mezun oldu. Sultangazi Toplum Sağlığı Merkezinde Hekim olarak göreve başlayan Emrah ERAY, ardından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği Şubesinde görev aldı.

TIKLAYIN

Sultangazi İlçesinde Aile Hekimi olarak çalıştı. Daha sonra İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Disiplin Şubesinde görev alan Dr. Emrah ERAY; Sultangazi İlçe Sağlık Müdürü, Sultangazi Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi olarak görev yapmıştır.

2014 tarihinden itibaren de Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürü ve Sultangazi İlçe Sağlık Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 2013 yılında başladığı Arel Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hayırlı olsun
hayırlı olsun - 3 ay Önce

İstanbul'da aktif çalışkan bir kimliği olan vizyon sahibi oturaklı bir hekim ve idareci , Yalova için hayırlı olsun

33
33 - 3 ay Önce

Mersindede değişiklik bekliyoruz

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 3 ay Önce

Sultangazi den tanıyorum, disiplinli ve çalışkan biri, çalışanlarla ikili münasebetlerinde samimi , ilgili ve alakadar , Yalova lı biri olarak kendisine hayırlı olsun diyorum , Allah muvaffak etsin.

serdar tökü
serdar tökü - 1 ay Önce

hayırlı olsun Allah işinizi rast getirsin.

SIRADAKİ HABER