Türkiye'de Bir İlk: Türk Sağlık Sen Başkanı Sözleşme İmzalayarak Başkan Oldu!

Özellikle sosyal medya platformlarında eleştiri konusu olan Sağlık Sen başkan ve yardımcılarının sözleşme imzalayarak idareci olması konusu yeni bir boyut kazandı. Türk Sağlık Sen Bingöl şube başkanı Kenan Alban Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Atamalar 19.07.2020, 12:13 20.07.2020, 10:30
Türkiye'de Bir İlk: Türk Sağlık Sen Başkanı Sözleşme İmzalayarak Başkan Oldu!

TIKLAYIN

Türk Sağlık-Sen Bingöl şube başkanı Kenan Alban Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Yorumlar (11)
Sendikacı 4 ay önce
Hayırlısı olsun. Hep eleştiriyorşardo ya hani sendikacı işe idareci aynı olmaz diye şimdi Şube başkanlığını bırakacak mı?
Yorumcu 4 ay önce
TSS Yedi 24 sagliksene sari sendika,yandaş diyip iktidarın nimetlerinden faydalanacak kadar riyakar ve yüzsüzler.Bunlara kızmıyorum onların doğası bu,Asıl sorun bunların oralara gelmesini sağlayan basiretsiz ve yarınlarını düşünmeyen aklı evveller. Oldu olacak tüm teşkilatlara bu ırkçı,iki kelime kuramayan ,ezberlenmis kelimelerden baska birseyi soylemeye akillari yetmryenleri doldurun.
Doğrusöz 4 ay önce
Allah hayırlı etsin gardaşim . Oyunun kurallarını onlar koydular. Sende onların kurallarına göre oyna. Başın dik olsun gardaşim. Yıllardır paralel sendikacılık yapanların söylediklerine kulaklarını tıka seni yıldırmak için herşeyi yapar bu paralel sendikacılar. Senin başın dik olsun . Allah'a emanetsin
Birol 4 ay önce
Hayırlısı olsun cenabı Allahhım yolunuzu açık etsin başkanım başarılar diliyorum
BOZKURT 4 ay önce
LİYAKATİN ÖNEMİ YOK PARTİLİ OLSUN NE OLURSA OLSUN MİSALİ !!!!
ittifak 4 ay önce
İttifak bitince güle güle ????????????????
Çilekeş Sağlıkçılar 4 ay önce
Bu site doğruluğu, güvenilirliği ile aslında 2-3 yıldır devamlı olarak takip ettiği bir siteydi. Sayfanın zaten en başında ve en üstünde yazmışlar ya KOCAMAN bir şekilde Wastshap Hattımıza Yazın Gönderin Yayınlayalım. Tamamen bunlar da taraflı ve YALANCI imiş. İşin enteresan tarafı yazdım. Tamam dediler. Onay veriyorsanız haberi yayınlayacağız dediler. Tamam dedim onay veriyorum dedim. Artık nedense Allah'tan korkma yerine herhalde bunlar da kuldan korktular ki haberi yapmadılar. Haber ne peki diyecek olursanız; Urfa İl Sağlık Müdürlüğünde Çalışan personellerin neredeyse % 50'si Geçici Görevle Çalışan Personel ve Satınalma biriminde geçici görevle çalışan personellerin %100'ü diğer birimlerde de yine torpillilerin % 60-70'i performanslarını kadrolarının bulunduğu hastaneden almaktalar. Yani altı üstü bu. Zulmü yapanlara zulüm konusunda yardımcı olmaktır bu haberi öğrenip de yayınlamamak. Pes doğrusu.
Sağlıkçı. 4 ay önce
Adamın etiketini önemi yok.Acaba tecrübesi ve eğitimi o makama oturmasına yeterli mi. Yada Kimi harcaldıllarda bu adamı oturttular. Acaba pazarlığın projesi mi. Eğer öyleyse yazıklar olsun. Adama. Göre iş verilmiş gibi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?