Tıp Fakültesi Hastanesine 2 Başhekim Yardımcısı Atandı!

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine son dakika rektörlük kararıyla iki Profesör başhekim yardımcısı atandı.

Atamalar 19.11.2020, 12:36 Güler Sağlam
Tıp Fakültesi Hastanesine 2 Başhekim Yardımcısı Atandı!

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma hastanesine iki yeni başhekim yardımcısı olarak Kalp damar cerrahisi anabilim dalı başkanı Prof. Dr.  Adnan Celkan ve Geriatri anabilim dalı başkanı Prof. Dr.  Zeynel Abidin Öztürk atandılar. 

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Balat yaptıkları ortak toplantıda aldıkları karar gereği Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminde değişikliğe giderek Başhekim atamasının ardından 2 yeni başhekim yardımcısı ataması yapıldı. 

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminde büyük değişiklik yaşanırken geçtiğimiz haftalar içersinde Hastane Başhekimliğine Prof. Dr. Belgin Alaşehirli,  Başhekim Yardımcılığına ise Prof. Dr. Hakan Şevki Eren atanmıştı.

Kendi alanlarında başarılı bilim adamı olarak bilinen Prof. Dr.  Adnan Celkan ve Geriatri anabilim dalı başkanı Prof. Dr.  Zeynel Abidin Öztürk'ün başhekim yardımcısı olarak atanmaları akademisyen hocalar tarafından memnuniyetle karşılandığı öğrenildi.

memohaber

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?