Sözleşmeli Yöneticilerde 14 Nisan'da Süresi Dolanlar İçin Uzatma Geliyor!

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak kabul edilen COVİD-19 salgınının devam etmesi nedeniyle daha önce 14.04.2021 tarihine uzatılan sözleşme sürelerinin yeniden uzatılacağı Bakanlık kulislerinde ağırlıkla konuşuluyor.

Atamalar 01.04.2021, 14:03 01.04.2021, 14:09 Güler Sağlam
Sözleşmeli Yöneticilerde 14 Nisan'da Süresi Dolanlar İçin Uzatma Geliyor!

14.10.2020 tarihli ve 124526 sayılı Bakan Oluru ile görev süreleri ( sözleşmeleri) 14.04.2021 tarihine uzatılan sağlık müdürü, başkan, başkan yardımcısı ,başhekim, müdür, uzman, müdür yardımcısı görevlendirmeleri; 

TIKLAYIN

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak kabul edilen COVİD-19 salgınının devam etmesi nedeniyle uzatılacağı bilgisine ulaştık.

Uzatma yapılacak 32 ilden bazıları ise bu dönemde ( son 6 ay içinde ) yeni dönem için sözleşme imzaladılar

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (26)
Personel 2 hafta önce
Geçen dönem sözleşme imzalayan milletvekili yeğenini,eski il başkanının yengesini,milletvekilinin komşusunu,eski bakanın köylüsünü,bakan yardımcısının yeğenini 6 ay daha yüksek mevkilerde göreceğiz demek ki.
Özetle;Allah belanızı versin
sağlıkçı 1 hafta önce
o koltuklarda dayısı olmayan memurları oturtmazlar. Yıllardır bu böyle.
Ahmet 2 hafta önce
Ankara'da Yeni Mezun ve Sahayı Bilmeyen Tecrübesiz Toy Doktoru başkan yardımcısı yap, sonrası herşey karışıyor, yazık bu ülkeye
Rdr 2 hafta önce
Yeniside böyle olmayacak mı:)
Kırmızı Değirmen 2 hafta önce
Uzatılmasın artık çok sıkıldık.Biran önce gitsinler artık
Rezalet 2 hafta önce
Rezalet ötesi....Diğer illerin sözleşmeleri yenilenebiliyorsa kalan illerinde yenilenebilir.Bunun covidle bir alakası yok bu iş bir günlük iş.
ali 2 hafta önce
melekette bu işleri yapacak adam kalmadımı 1 yıldır uzat uzat nereye kadar saglık çalışanları hiç bir yöneticiden memnun degil ama bakanlık memnun galiba
MMMUUU 2 hafta önce
Allah sizi bildiği gibi yapsın
şemmuz 2 hafta önce
uzatın ağalar, az kalı seçime.
ayten 2 hafta önce
elhamdülillah haram yemek,kul hakkına girmek ne sarıyaaa beeeeee
...... 2 hafta önce
Sinirlenenleri hiç anlayamıyorum. Mevcut olan yöneticiler gidecek çok liyakatli yöneticiler gelecek mi zannediyorlar. Sözleşmeli sistem bu şekliyle devam ettikçe işin ehlinin gelmesini beklemeyin.
ankara 2 hafta önce
o kadar saçmalıyorlarki bakanlık eder bu müdürler ile çalışmak istiyor ise sözleşmelerini yenilesin geçsin. yok çalışmak istemiyor ise uzatmaya ne hacet. sözleşmesini uzattığın yönetici karar alıp iş yapabilirim. sahayı tamamen hareketsiz bırakan kararlar. il sağlık müdürü kendi yarın görevden alınacağı korkusu ile karar alıp çalışabilirmi. zaten saha vahim durumda böylece dahada vahim duruma getiriyorsunuz. 1 ay uzatma 3 ay uzatma ile yöneticileri perişan ettiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
8
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?