Sözleşmeli Yönetici Atamalarında 32 İlin Durumu Belli Oldu: Yazı Makamda İmzada!

1 Nisan 2021 tarihinde de ziyaretçilerimize duyurduğumuz haberde 14.04.2021 günü görev süresi bitecek 32 ilin sözleşmeli sağlık yöneticilerinin durumları hakkında yeni bilgiler geldiğinde duyuracağımızı yazmıştık. İşte Yeni bilgiler.

Atamalar 13.04.2021, 21:27 14.04.2021, 02:16 Güler Sağlam
Sözleşmeli Yönetici Atamalarında 32 İlin Durumu Belli Oldu: Yazı Makamda İmzada!

13.04.2021 günü itibariyle yeni gelişmeler yaşandı. 

Konya İl Sağlık Müdürü ve Antalya İl Sağlık Müdürü yeni sözleşmelerini imzaladı. İlçe sağlık müdürlerinin de imzaladığı öğrenildi.

Bakanlık kaynaklarımızdan edindiğimiz yeni bilgilere göre, görev süreleri 14 Nisan 2021 tarihinde bitecek olan 32 ilde görev yapan sözleşmeli sağlık yöneticilerinden 7-8 tanesi 2,5 yıl olmak üzere yeniden görevlerine devam edecekler.

Geri kalan illerin yöneticilerinin sözleşmeleri ise 6 ay daha uzatılacak.

Gerekli resmi yazı Bakanık Makamında imzada olduğu bilgisine ulaştık.

Not: Personel Sağlık adıyla sırf sağlık personeline forma satışı yapmak için abone kasmak isteyen ve yalan yanlış bilgi paylaşan İnstagram Sayfalarına dikkat ediniz. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Bıkmış 4 ay önce
Çocuklarımızı okutmaya gerek yok bu ülkede.Bir siyasi partiden olsun biraz da yalaka eğitimi alırsa.Yöneticide olur milletvekilide vs..
Antalya 4 ay önce
Antalya aynı müdür ile devam edecekse eğer bebim bu iktidara olan tüm güvenim biter. Demekki koltuklar gerçekten para ile satılmaya başladığı aşikar. Rüşveti yediren görevde kalıyor. O kadar ismi yolsuzluğa karışan bir müdürün görevinin devam etmesinin başka bir izahı yok.
Yazık 4 ay önce
Belli ki bu işte rant var adamı olmayanı anında şut
BEN 4 ay önce
Allahtan korkun bu atamaları neye göre yapıyorsunuz kul hakkı denen bir şey var
Hicabi 4 ay önce
Koronada haftalardır 1.olan,bu hafta İstanbul sayesinde 2.liğe düşen,kendi tedavisi için uçak ambulansla Ankara'ya giden Samsun'un müdürüde kalıyor demek ki.Vekilin yeğeni, eski il başkanının yengesi,vekilin köylüsü,eski bakanın,simdiki vekilin kapı komşusu,Erdoğan düşmanı u.....da kalıyor o zaman.Hepimizin,Türkiye'nin, evrenin,satürnün gözü aydın
SAĞLIÇILAR 4 ay önce
AKP.İKTİDARA GELDİĞİNDE BAŞKAN DEMİŞTİKİ MEMURLAR İLKVÜÇ YIL BİR ŞEY BEKLEMESİN.TAMAM EYVALLAH DEDİK BEKLEDİK ŞU AN 2021 NİSAN HALEN BİR ŞEY YOK ÖZELLİKLE SAĞLIKÇILAR
20
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?