Son Dakika.. Tunceli Sağlık Müdürü Görevden Alındı!

Tunceli İl Sağlık Müdürü Dr. Sercan ÖZAYDIN’ın görevden alındığı öğrenildi. AYRINTILAR GELECEK..

Atamalar 26.11.2019, 11:39 26.11.2019, 19:23 Güler Sağlam
Son Dakika.. Tunceli Sağlık Müdürü Görevden Alındı!

Diyarbakır Sağlık Müdürü de Görevden Alındı! Yeni Müdür Dr. Cihan Tekin Oldu! haberimiz için tıklayınız.

DR.SERCAN ÖZAYDIN KİMDİR?

TIKLAYIN

1982 yılında Elazığ ilinde doğdu. 2001 yılında Elazığ Anadolu Lisesi, 2007 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmet için atandığı Erzurum ili ve ilçelerinde, birinci ve ikinci basamak sağlık kurum ve kuruluşlarında hekimlik ve idarecilik yaptı. Yine Sağlık Bakanlığımız bünyesinde danışmanlık, eğitim ve koordinasyon hizmetleri kapsamında görevler aldı. Master'ını Sağlık Kurumları Yöneticiliği üzerine yapan Müdürümüz, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Bilimler ortaklığında bilimsel araştırma projeleri ve istatistiki çalışmalar yürüttü. 

2009-2014 yılları arasında yerel ve ulusal medya organlarında yayınlanmış çok sayıda inceleme ve çevirileri; yönetim, kamu idaresi, popüler bilim ve ilahiyat alanlarında makale ve köşe yazıları yayınlandı. Aynı zaman aralığında; kişisel gelişim, etkili iletişim, iş idaresi vb. konularda seminerler ve eğitimler verdi.

Askerlik vazifesini, 2013-2014 yılları arasında Şırnak 6.Motorlu Piyade Tugayında Sıhhiye Müfreze Komutanı olarak tamamladı.

Sosyoloji lisans öğrenimine devam etmekte olan müdürümüz iyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Arapça bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar (6)
BAYBURT 1 yıl önce
Darısı Bayburt’a inşAllah
Vuslat 1 yıl önce
Nolmuş ki acaba
33 1 yıl önce
Darısı Mersine inşAllah
33 1 yıl önce
Darısı Mersine inşAllah
hülya sabır 1 yıl önce
wwwww
10
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?