Son Dakika! Tartışılan Sağlık Müdürü Değişti

Sürgün haberleriyle son dönemde basına yansıyan Ordu Sağlık Müdürlüğünde Müdür değişti. Sağlıkta sorunlar artarak devam ederken, yerel basının iddiasına göre her kesimin tepki gösterdiği Sağlık Müdürü, en son doktorların kaçmasını önlemek yerine, mevcutları da başka hastanelere görevlendirmesiyle gündem olmuştu. Ve Müdür, bugün değişti.

Son Dakika! Tartışılan Sağlık Müdürü Değişti

Ordu İl Sağlık Müdürlüğüne Mevcut Müdür Dr. Ergün Yanmaz'ın görevden alınarak, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Dr. Şenel YEDİYILDIZ'ın mutabakatıyla Dr. Mustafa KASAPOĞLU bugün itibariyle atandı.

3-4 gündür kulislerde konuşulan bugün gerçekleşerek, Ordu Sağlık İl Müdürü Dr. Ergun Yanmaz’ın görevden alındı yerine Dr. Mustafa Kasapoğlu sözleşme imzaladı. 

TIKLAYIN

Daha önce Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinde bulunan Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun bir iki gün içerisinde görevi devir alması bekleniyor.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 20:54

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt
Bozkurt - 12 ay Önce

Allaha şükürler olsun gittiğine çok sevindim. memuriyetim süresince bu kadar insanlara zulmeden mobbing uygulayan ve liyakatsizleri el üstünde tutup, Devletine işine bağlı arkadaşlarımızı sürgüne gönderip onurları ile uğraşan bir insan görmedim. Yaptıkları yanına kalmamalı Müfettişler bu iddiaları araştırmalı Çalışkan personelleri küstürdü pasifize etti.

liyakat
liyakat - 12 ay Önce

geç bile kalındı çoktan gitmeliydi ordu otosu olalı böyle eziyet görmedi

Yalnız kurt
Yalnız kurt - 12 ay Önce

Sonunda gitti cokda iyi şaibeli ihaleler yaptiğı söylenen biri cok bile kaldı

Stefan
Stefan - 12 ay Önce

Adamı kollayan dayısı kimse o bile dayanamadı belli ki.

Burhan Küçük
Burhan Küçük - 12 ay Önce

Kimse halktan daha büyük değil. Gönüllere giremeyen gider. Tepeden bakan yöneticiler , daire müdürleri iktidarın atamasıyle yönetime gelen müdürler , bir bakıyorsunuz halka ve yönetimindeki meslektaşlarını asıyor , kesiyor. Dr. Hastanede harıl harıl amaliyat yapıyor , hastaları tsburcu olmadan sürgün edilmiş.Senin görevin çalışanı takdir etmek mi , cezalandırmak mı? Adil bir şekilde görevini yapsana. Sendika seçimi ile ne işin var. Olur olmaz işlere burnunu sokarsan sonuç böyle olur. Güle güle , hatalarından ders aldıysan ne alâ. Hoş geldin yeni Müdürümüz. Allah yar ve yardımcınız olsun .İsleriniz kolay olsun. Adil olun, merhamet ve şevkatli olun. Hayırlı görevler Müdürüm.

S33
S33 - 12 ay Önce

Eziyet azarlama odaya almama aldıklarını kovma vs ne mitingler uygulanıyor haberiniz varmi?mersine bi gelin görün.insanlar memuriyetini dahi yakmayı düşünür hale geldi.Ankara duy artık MERSIN in sesini

mağdur
mağdur - 10 ay Önce

nereye atanmış vay haline yeni gittiği yerdekilerin

SIRADAKİ HABER