Son Dakika! Tartışılan Sağlık Müdürü Değişti

Sürgün haberleriyle son dönemde basına yansıyan Ordu Sağlık Müdürlüğünde Müdür değişti. Sağlıkta sorunlar artarak devam ederken, yerel basının iddiasına göre her kesimin tepki gösterdiği Sağlık Müdürü, en son doktorların kaçmasını önlemek yerine, mevcutları da başka hastanelere görevlendirmesiyle gündem olmuştu. Ve Müdür, bugün değişti.

Atamalar 02.08.2019, 18:59 05.08.2019, 20:54
Son Dakika! Tartışılan Sağlık Müdürü Değişti

Ordu İl Sağlık Müdürlüğüne Mevcut Müdür Dr. Ergün Yanmaz'ın görevden alınarak, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Dr. Şenel YEDİYILDIZ'ın mutabakatıyla Dr. Mustafa KASAPOĞLU bugün itibariyle atandı.

3-4 gündür kulislerde konuşulan bugün gerçekleşerek, Ordu Sağlık İl Müdürü Dr. Ergun Yanmaz’ın görevden alındı yerine Dr. Mustafa Kasapoğlu sözleşme imzaladı. 

TIKLAYIN

Daha önce Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinde bulunan Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun bir iki gün içerisinde görevi devir alması bekleniyor.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Bozkurt 1 yıl önce
Allaha şükürler olsun gittiğine çok sevindim. memuriyetim süresince bu kadar insanlara zulmeden mobbing uygulayan ve liyakatsizleri el üstünde tutup, Devletine işine bağlı arkadaşlarımızı sürgüne gönderip onurları ile uğraşan bir insan görmedim. Yaptıkları yanına kalmamalı Müfettişler bu iddiaları araştırmalı Çalışkan personelleri küstürdü pasifize etti.
liyakat 1 yıl önce
geç bile kalındı çoktan gitmeliydi ordu otosu olalı böyle eziyet görmedi
Yalnız kurt 1 yıl önce
Sonunda gitti cokda iyi şaibeli ihaleler yaptiğı söylenen biri cok bile kaldı
Stefan 1 yıl önce
Adamı kollayan dayısı kimse o bile dayanamadı belli ki.
Burhan Küçük 1 yıl önce
Kimse halktan daha büyük değil. Gönüllere giremeyen gider. Tepeden bakan yöneticiler , daire müdürleri iktidarın atamasıyle yönetime gelen müdürler , bir bakıyorsunuz halka ve yönetimindeki meslektaşlarını asıyor , kesiyor. Dr. Hastanede harıl harıl amaliyat yapıyor , hastaları tsburcu olmadan sürgün edilmiş.Senin görevin çalışanı takdir etmek mi , cezalandırmak mı? Adil bir şekilde görevini yapsana. Sendika seçimi ile ne işin var. Olur olmaz işlere burnunu sokarsan sonuç böyle olur. Güle güle , hatalarından ders aldıysan ne alâ. Hoş geldin yeni Müdürümüz. Allah yar ve yardımcınız olsun .İsleriniz kolay olsun. Adil olun, merhamet ve şevkatli olun. Hayırlı görevler Müdürüm.
S33 1 yıl önce
Eziyet azarlama odaya almama aldıklarını kovma vs ne mitingler uygulanıyor haberiniz varmi?mersine bi gelin görün.insanlar memuriyetini dahi yakmayı düşünür hale geldi.Ankara duy artık MERSIN in sesini
mağdur 1 yıl önce
nereye atanmış vay haline yeni gittiği yerdekilerin
-1°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?