Son Dakika… Sağlık Müdürlüğünde 10 İsim Değişti!

Sağlıkta yaşanan tüm gelişmeleri ilk duyuran site olan saglikpersonelihaber.net, Ordu Sağlık Müdürlüğünde değişen 10 ismi açıklıyor. Diğer siteler haberlerimize girerek, başlıklarımızdan ayrı ayrı haber çıkarmaya devam ede dursun biz yine tek haberde tüm isimleri açıklıyoruz. Değişen isimler ve yeni görevleri Haber detayımız da.

Atamalar 16.10.2019, 09:55 17.10.2019, 02:40 Güler Sağlam
Son Dakika… Sağlık Müdürlüğünde 10 İsim Değişti!

Mayıs 2018’den beridir Ordu Gürgentepe Devlet Hastanesi Başhekimliğini yürüten Uzm. Dr. Hakan Hacısalihoğlu Sağlık Müdürlüğüne Başkan Yardımcısı olurken, Aybastı Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emrah Çelenk ise Hakan Hacısalihoğlu’nun yerine Ordu Gürgentepe Devlet Hastanesi Başhekimliğine sözleşme imzaladı. 

Göğüs Cerrahi Uzmanı olan Dr. Sedat KOÇAL Ordu Devlet Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak sözleşme imzalarken, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılarından Dahiliye Uzmanı Dr. Aykut ÖZTURAN Ordu Devlet Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak atanan bir başka isim oldu.


*Sedat KOÇAL

*Aykut ÖZTURAN

2017 yılından beridir Ordu Sağlık Müdürlüğünde Uzman olarak çalışan Tıbbi Sekreter Bennu Şahin'in sözleşmesi sonlandırılırken, Safure Orallı Uzman olarak sözleşme imzaladı. 

KAMİL GÜLER DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞINA!

TIKLAYIN

Samsun Sağlık Müdürlüğünde Personel Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Kamil GÜLER’de Ordu Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığına getirilen isim oldu.

Uzm. Dr. Volkan Yıldız’da Ordu Sağlık Müdürlüğüne Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzalarken 2013 yılında Ordu Sağlık Müdür Yardımcısı olan Ertan Çelik’te Başkan Yardımcısı olarak sözleşme imzalayan bir başka isim oldu. 

ŞEHİT ANNESİDİR, BİR ÖF BİLE DEMEYİNİZ!

İç hastalıkları Uzmanı olarak Akkuş Devlet Hastanesinde Haziran 2019’da göreve başlayan Uzm. Dr. Ayşenur HOŞ ise aynı hastaneye Başhekim olarak sözleşme imzaladı. Ayşenur Hoş 2015 yılında Şehit Anneleriyle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımıyla ulusal basında gündeme gelmişti.

Trabzonlu olan Dr. Ayşenur Hoş, şehit haberlerinden etkilenerek şekeri yükselip hastaneye gelen şehit annesi Döne Okur’a yazdığı reçete, “Şehit Annesidir, Bir Öf Bile Demeyiniz” reçetesiyle gündeme gelmişti. 

Yukarıda isimleri ve görevlerini ayrı ayrı verdiğimiz idarecilerin sözleşmeleri ÇKYS sistemine düşmüş, önümüzde ki günlerde görevlerine başlamaları bekleniyor. 

Ünye Devlet Hastanesine Başhekim olarak Tamer Kutlu sözleşme imzalayarak görevine başladı. Geçtiğimiz gün Tartışmalı Hastaneye Başhekim Tamer Kutlu Oldu haberimizle duyurmuştuk.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (2)
Mersin 1 yıl önce
Darısı Mersine inşAllah.mersin sağlık camiasının mevcut il müdürü ve personel başkanından çektiği
İstanbul 1 yıl önce
İstanbulda da değişmesi gereken çok uzman var. Sadece kendini düşünen personeli köle zannedenler var.
3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?