Son Dakika.. 3 İlde Sağlık Müdürlüğü Yönetici Sözleşmeleri Uzatıldı!

İstanbul başta olmak üzere Tokat ve Çorum’da sağlık yöneticilerinin sözleşmelerinin geçici olarak 3 ay süreli uzatıldı

Atamalar 16.07.2021, 21:11 16.07.2021, 22:04 Güler Sağlam
Son Dakika.. 3 İlde Sağlık Müdürlüğü Yönetici Sözleşmeleri Uzatıldı!

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Türkiye genelinde sadece İstanbul, Tokat ve Çorum’da sağlık teşkilatının yöneticilerinin görevleri ile ilgili sözleşmelerinin geçici olarak 3 ay süreli uzatıldı, diğer tüm illerde normal sürelerle atamalar yapıldı.

Edinilen bilgiye göre; Çorum merkez il sağlık müdürlüğü yöneticilerinin yanı sıra  ilçe sağlık müdürleri, hastanelerde görev yapan diğer yöneticilerin sözleşme yenileme süreleri 14 Ekim 2021 tarihine kadar uzatıldı.Türkiye genelinde sadece İstanbul, Tokat ve Çorum’da sağlık teşkilatının yöneticilerinin görevleri ile ilgili sözleşmelerinin geçici olarak 3 ay süreli uzatıldığı, diğer tüm illerde normal sürelerle atamalarının yapıldığı öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (10)
Sağlıkçı... 5 ay önce
Sevgili bakanlık; sizin yaptiginiz iş batsın, çünkü iyice işin bokunu çıkardınız. Yazık değil mi adama niye yıpratıyosunuz. ya imzalattırın ya da alın görevden bu ne böyle...uzatmada ne demek; bunun anlamı görevden alacağım almayada gücüm yetmiyor demek. Siz Memişoğlu'nu yemeye uğraşırken göreceksiniz o sizi yiyecek.
.... 5 ay önce
Çok iddialı olmamış mı
memur 5 ay önce
İstanbul sağlık müdürü kemal memişoğlu ile Bakan Fahrettin koca birbirlerine karşı güç deniyor.Kemal memişoğlu mu Fahrettin koca mı güçlü görecez.Biri birini yiyecek bakalım kim kimi yiyecek.yiyin birbirinizi inşAllah.Bakanlığın başına gelmiş en beceriksiz yeteneksiz bakan ve sağlık müdürü karşı karşıya..
Sağlık Kölesi 5 ay önce
İstanbul yine mi uzadı..vay be..mevcutlardan akıllı kimse yok demekki..insanı salak yerine koyan sayın bakan bu keyfiyetin sonuçları olacak.sizin görev sürenizde yeterince uzadı..defolup gideceksiniz.fetö zihniyeti ile bakanlık yönetilmez.bunlar analarından yönetici mi doğdular.oldu olacak ölene kadar sözleşme yapında hepimiz rahatlayalım..sendikalara da söyleyecek bir çift lafım var ama neyse..seçimde görüşürüz.oturma organınızla timsah yakalasanız size oy moy yok.
Yedi tepe 5 ay önce
İstanbul'u salla da Çorum'un uzaması iyi oldu , bir an panik olmustuk ne olacak diye...
Sağlıkçı... 5 ay önce
Bizide mağdur ettiniz...
Asil 5 ay önce
Kastamonu ne oldu ?
İstanbulu Dinliyorum Gözlerim Kapalı 5 ay önce
Anlaşılan sayın Memişoğlu Ordudan daha baskın çıktı K.A Turkdogan ve avanelerine duyurulur çiftliğine getirdiklerini eminim ateş sarmistir.
Şehir 5 ay önce
Bazılarının bu öfkesi kini niye. Bakan olmadığı içinmi inatlaşıyor aga
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?