Şehir Hastanesi Başhekimi Görevi Bıraktı!

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Akkurt, Başhekimlik görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimliğine Uzm. Dr. Mustafa KOZAN'ın vekalet edeceği bilgisine ulaşıldı.

Atamalar 12.06.2020, 22:49 13.06.2020, 16:40
Şehir Hastanesi Başhekimi Görevi Bıraktı!

Akkurt, "Yürütmekte olduğum Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimlik görevimden hekimlik mesleğimi icra etmek adına ayrılmış bulunmaktayım.

TIKLAYIN

 20 Şubat 2019 tarihinde devraldığım görevimde, benden önce görev yapan Başhekimimizin hastanemizi getirdiği noktadan, görev sürem boyunca Bakanlığımızında desteği ile bir adım daha ötesine götürebilmekti, bunu da istitistiki verilerle başardığımıza inanıyorum. Başarı ekip işidir. Şükürler olsun ki, çok uyumlu, başarılı, özveriyle emeğini ortaya koyan, mesai mefhumu gözetmeyen idari kadro ve sağlık çalışanları ile çalışmak bana nasip oldu.Hizmet öncelikli yaklaşıp ulaşabilir olmaya gayret ettik" dedi.

Yorumlar (3)
33 5 ay önce
Darısı mersin İl müdürü ne inşAllah
Filiz 5 ay önce
Siyasiler birakmiyorlarki adamlar görevlerini yapsınlar bakan bu kafayla giderse bikac yer hariç diğer yerlere başhekim bulamiycaklar siyasiler artık başhekimlik yaparlar nr günlere kaldik
Akif Güneş 5 ay önce
Ankara şehir Hastanesi Çocuk Başhekimi Emrah Şenel

- Mayıs başında esnek çalışmaya son vererek tüm personeli çağırmıştır.
- Ayrıca sayı sınırı olmaksızın randevulu randevusuz tüm hastalara bakılması talimatını vermiştir.
Bunun sonucunda 15 hasta bakım personeli ve birçok çalışan covid'e yakalanmıştır.
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?