Sağlıkta Aynı Koltuğa İki Genel Müdür Atama Çelişkisi!

Sağlık Bakanlığında atama çelişkisi yaşanıyor. Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü koltuğunda kadrolu Genel müdür varken yeni bir genel müdür ataması yapılması kafaları karıştırdı.

Atamalar 02.05.2021, 22:50 03.05.2021, 08:08 Güler Sağlam
Sağlıkta Aynı Koltuğa İki Genel Müdür Atama Çelişkisi!

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde Genel Müdür olarak kadrosu gözüken Dr. Öner GÜNER'in görevlendirme ile Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Genel Sekreter olarak görev yaptığı biliniyordu. Ancak kadrosunun Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde Genel Müdür olarak gözüktüğü halde aynı koltuğa üstelik Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Dr. Selami Kılıç'ın geçtiğimiz günlerde atamasının yapılması kafaları karıştırdı.


*Dr. Öner GÜNER - Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü

Kadrolu Genel Müdür olduğu halde Sayın Cumhurbaşkanı yanlış mı yönlendirilerek aynı koltuğa iki farklı kişinin ataması yapıldığı ise merak konusu oldu.


*DR. Selami Kılıç - Yeni atanan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Sözleşmeli Maaşlar 5 ay önce
Sağlık Bakanlığında Genel Müdürler, taşradaki İl Sağlık Müdürlüğüne Başkan, Başkan Yardımcısı sözleşmesi imzalayıp, sözleşmeli yüksek maaşı il sağlıktan alıp, Bakanlıkta çalışıyor...Ankara'da böyle 10'dan fazla genel müdür ve genel müdür yardımcısı var deniyor doğru mu?
Cici 5 ay önce
Doğru
Memur 5 ay önce
Bir adama ön koltuk verilirken limit doldu galiba artık bir koltuğa birden fazla adam ataması yapılıyor:)))
Ha iki ha üç 5 ay önce
Yahu banada bir koltuk verin paylaşırım bende ikinci üçüncü genel müdür olurum sorun yok, genel müdürler var İstanbul'dan ailesini çoluğu çocuğu bırakıp İstanbul'a gelen insan şaşırıyor ne memleket aşkı, hemde maaşı azalıp da geliyor, incelemek lazım bu vatan aşklarını kitap yapıp okutmali genç nesile Allah Allah ....
ali veli 5 ay önce
sağlık bakanlığında hiç bir şey şaşırtıcı değil
Yazık 5 ay önce
Bakanlıkta bir koltuğa genel müdür, taşrada Ankarada Destekte ise iş yapan değil, hastanelere iş paslayan, Yetki devreden yetki devri uzmanları destekte...
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?