Sağlık Yöneticilerinin Sözleşme Yenilemelerinde Son Durum!

Sağlık Bakanlığı tarafından son çıkarılan yazıya istinaden 14 Nisan 2021 tarihinde 32 ilin başhekim, başkan ve yardımcılarının sözleşme süreleri doluyordu. Bununla beraber aynı tarih de 20 ilin il sağlık müdürünün görev süresi dolacaktı.

Atamalar 15.04.2021, 19:08 15.04.2021, 19:13 Güler Sağlam
Sağlık Yöneticilerinin Sözleşme Yenilemelerinde Son Durum!

TIKLAYIN

14 Nisan 2021 tarihinde ise bu 32 ilde 17 tanesinin sözleşme süreleri pandemi nedeniyle uzatıldı. Daha önce il sağlık müdürü için ayrı diğer yöneticiler için ayrı liste yapılıp uzatma yapılırken 14.04.2021 de yapılan uzatma tek listede yapıldı

Sonuç olarak bu süreçte 3 ilin sağlık müdürü ile  15 ilin ise başkan ve başkan yardımcısı vb kadroların yeniden sözleşme imzalandığı görülmektedir.  Sağlık müdürü kadrosu için aynı kişilerin göreve devam ettiği diğer kadrolar için kişilerin değişip değişmediği yerlerine yenisi mi geldi yoksa mevcutla mı devam edildi bilinmemektedir.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
aynur 3 hafta önce
birileri karabük'ü tümden değiştirsin,ortalığı gaita götürüyor.
ALİ 3 hafta önce
3 AY UZAT 5 AY UZAT MADEM BU ADAMLAR BU KADAR DEGERLİ 10 YILLIK ANLAŞMA YAPIN KOCA ÜLKEDE BU İŞİ YAPACAK ADAM YOKMUDA 3-5 AY UZATIP İŞLERİ İYİCE ZORA SOKUYORSUNUZ
Yeni entegr 3 hafta önce
Ey sayın bakan,ey sağlık sen, entegre hastanelere de sözleşmeli müdür ve başhekim atansın...! Diger türlü verimsiz ve sorumsuz ,hizmet kaliteli olmuyor...!
13
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?